Až 70 % obyvatel České republiky by si přálo mít v těchto dnech lepší náladu, jen 22 % obyvatel se pravidelně usmívá na cizí lidi na ulici. To je výsledek celorepublikového průzkumu, který probíhal ve dnech 9.–13. ledna 2005. Společnost Chiquita se proto rozhodla přinést do měst České republiky více radosti a úsměvu. Vyhlásila celorepublikovou soutěž o místo s nejlepší náladou. Přihlásit se může každý buď prostřednictvím vyplněného formuláře na webových stránkách www.chiquita.cz nebo zasláním pohlednice, která slouží zároveň jako přihlašovací kupon.

Na webových stránkách www.chiquita.cz si svou náladu můžete sami kdykoliv otestovat. Vaši snahu o nápravu špatné nálady podporuje i soutěž o místo s nejlepší náladou. Zapojit se může každý
a jednoduchým přihlášením do soutěže se tak zařadí do pravidelného týdenního losování o celkem 300 balíčků pro zlepšení nálady.

Kromě testu nálady a tipů, jak si náladu zlepšit, bude webová stránka obsahovat i rady známých osobností na to, jak nebýt mračounem. „Jsem-li zrovna se svou dcerou, směju se pořád, protože má ve svých dva a půl letech neuvěřitelný slovník,“ říká Klára Doležalová.

Svým zapojením do soutěže o místo s nejlepší náladou můžete získat finanční odměnu ve výši 300 000 Kč na výstavbu dětského hřiště ve vybraném městě ve vašem kraji. Možnost zapojit se máte v období od 8. února až do 8. dubna 2005.

“Touto soutěží bychom rádi zpříjemnili obyvatelům měst dny, kdy zrovna nesvítí sluníčko. Všichni mají možnost přispět k dobré náladě ve svých městech,“ říká Mirka Škrabalová, marketingová manažerka společnosti Chiquita CR.

Kompletní informace a pravidla soutěže najdete na www.chiquita.cz

Reklama