O tom, který z pejsků se stane absolutním vítězem, můžete do konce března rozhodnout i vy!

Celých pět měsíců jste mohli na stránkách soutěže www.mujhrdina.cz vybírat z desítek hrdinských příběhů našich malých čtyřnohých kamarádů. A že to leckdy nebylo rozhodování vůbec jednoduché! Každý pejsek byl do soutěže nominován s originální příhodou ať už hrdinskou, rošťáckou, úsměvnou ale i dojemnou. O tom, který z mini hafanů se stane vítězem soutěže Můj malý velký hrdina, se rozhodne v závěrečném kole, které probíhá od 28. února do 31. března.

hrdinaHistorky, pro které jsme mohli skoro půl roku hlasovat, byly zkrátka úžasné, což by jistě potvrdila i odborná porota, ve které zasedli odborníci z řad veterinářů, ale i známé osobnosti jako například Iva Frühlingová, Jan Čenský, Pavel Šporcl, Iva Hüttnerová a mnoho dalších. Jejich volbu psího hrdiny si můžete přečíst v sekci s názvem „Tip poroty“.

A protože o vítězi celé soutěže může rozhodnout také váš hlas, neváhejte a hlasujte pro svého favorita. Ale pospěšte, protože soutěž končí 31. března. Vítězný pejsek bude odměněn zásobou superprémiového krmiva Hill’s Science Plan Small & Miniature na 1 rok, které bude vybrané speciálně pro potřeby tohoto malého velkého hrdiny. To ale není vše! Majitel pejska také získá dárkový poukaz v hodnotě 5 000 korun na nákup psích doplňků a samozřejmě nebude chybět ani pořádný pohár pro vítěze a diplom.

Pejskové, kteří se umístí na druhém a třetím místě, o svoji odměnu také nepřijdou. Oba si budou také pochutnávat na krmivu od značky Hill´s pro malá plemena a to po dobu šesti a tří měsíců a jejich páníčci také obdrží dárkové vouchery na nejrůznější vychytávky pro pejsky od oblečků a vodítek až po pelíšky a nejrůznější dobrůtky v hodnotě 2500 a 1000 Korun.

Naši pejskové jsou zkrátka úžasní a každý je pro svého páníčka tím největším hrdinou už jen proto, že zkrátka je. Bez nich by byl svět určitě o něco šedivější. Tak neváhejte a oceňte naše psí hrdiny i vy a dejte hlas svému oblíbenci na stránkách www.mujhrdina.cz.