Přeneste se s Královským průvodem do středověku a vyhrajte vstupenky na muzikál Noc na Karlštejně.

První červnový víkend 5. a 6. 6. se vydá císař Karel IV. a jeho dvořané s korunovačními klenoty z Prahy na Karlštejn. Královský průvod je jedinečná rekonstrukce skutečných historických událostí a koná se letos již počtvrté. Desítky jezdců na koních, dvořanů v povozech i rytířů kráčejících pěšky můžete během dvou víkendových dnů potkat na trase mezi Pražským hradem a Karlštejnem. Nebo si na ně počkáte na některé z mnoha zastávek průvodu, kde pro vás místní připravují kulturní program. A to nejen historický, v rámci doprovodných akcí zazpívá třeba Anna K, Vladimír Mišík nebo Jan Kalousek.

SOUTĚŽ

My vás zveme na muzikál Noc na Karlštejně, a to v sobotu od 20.30 na zámek Dobřichovice. Vstupenky na představení můžete zakoupit na místě nebo vyhrát v soutěži s Královským průvodem.

Otázka zní: Kdo v průvodu představuje císaře Karla IV?

Jak na to přijdete?

V jedenácti zítřejších novinkách bude uvedeno vždy jedno písmeno ze jména člověka, který budeš císaře Karla IV představovat. Vaším úkolem bude písmena sestavit tak, aby dala dohromady hledané jméno. Prozradit vám můžu to, že je to herec, kterého všechny znáte. Jedna z vás získá dvě vstupenky na sobotní muzikálové představení. Vyhlášení vítěze proběhne ve středu během dopoledne. Držíme vám všem palce a nezapomeňte, že jméno nesmíte prozradit v diskusních příspěvcích.

Odpovědní box najdete v pravé svislé liště už dnes v 15 hodin.

Reklama