notino-beauty-box-kosmeticka-sada-pro-zarivou-pokozku-.jpg

Notino Beauty Box kosmetická sada pro zářivou pokožku
Chcete mít krásnou a zářivou pleť na počkání? Pak bude tato kosmetická sada přesně podle vašeho gusta. Dvoufázová micelární voda Saffee se postará o dokonalý pocit čistoty, zatímco cukrový peeling Saffee z pleti odstraní odumřelé kožní buňky. Masky na oční okolí a dekolt KORIKA pak zajistí naprosto luxusní péči s pořádnou dávkou hydratace, kterou završí intenzivní péče s kyselinou hyaluronovou od značky Saffee. Takto zůstane vaše pleť vždy projasněná a svěží.

notino-beauty-box-kosmeticka-sada-pro-hydratovanou-pokozku-.jpg

Notino Beauty Box kosmetická sada pro hydratovanou pokožku
Hýčkejte své tělo a udělejte si čas jen pro sebe s kosmetickou sadou Notino Beauty Box for Moisturised body. Šumivé koule do koupele vám zajistí dokonalou uvolňující koupel, zatímco hydratační sprchový gel jemně a šetrně vyčistí pokožku, které pak dodá extra porci hydratace vyživující tělový krém. Vše od značky Spiritime.

notino-beauty-box-kosmeticka-sada-pro-cistou-a-zklidnenou-plet-.jpg

Notino Beauty Box kosmetická sada pro čistou a zklidněnou pleť
Dopřejte své pleti jemnou a efektivní péči s řadou Saffee Acne Skin pro všechny typy pleti. Kosmetická sada Notino Beauty Box for Clean and Calm Skin obsahuje 4 kosmetické produkty, které udrží vaši pleť v perfektní kondici. Čistící tonikum, hydratační gel, noční maska a lokální péče proti akné Saffee Acne Skin se postarají o zklidnění pleti, redukci nedokonalostí a hydrataci.

Soutěžní otázka: Kolik šumivých koulí do koupele najdete v Notino Beauty Box for Moisturised body?

Odpověď mohou do komentářů napsat registrované uživatelky s vyplněnými údaji do pátku 30. 10. 2020.

Reklama