PROBIO je nejstarší a největší výrobce biopotravin v České republice se zkušenostmi od roku 1992. Původně malá firma založená dvojicí přátel Ing. Martinem Hutařem a Ing. Karlem Matějem se rozrostla na více než 120 lidí. Společnost sídlí ve Starém Městě pod Králickým Sněžníkem. Jejím cílem je podpora a rozvoj ekologického zemědělství, stejně jako snaha o zdraví lidí a zachování zdravé planety, k čemuž svou činností přispívá.

Společnost PROBIO hospodaří na vlastní ekologické farmě na jižní Moravě ve Velkých Hostěrádkách a disponuje 3 bio mlýny, balírnami a sklady. V sortimentu najdete přes 1 500 položek v biokvalitě – od obilovin, luštěnin, mouk, mlýnských produktů či olejů přes pochutiny, jako jsou sušenky, až po rychlé směsi, čokolády, vína či kávu. V portfoliu je i přes 400 bezlepkových produktů.

V bio mlýnech se denně mele čerstvá bio mouka – špaldová celozrnná, žitná chlebová či pohanková. Na stoly domácností se díky PROBIO začínají vracet také tradiční plodiny i biopotraviny, z nichž některé lze vnímat jako superfood. Patří k nim mj. špalda, pohanka, jednozrnka, dvouzrnka, žito, oves, ječmen, červená pšenice nebo čirok.

Dvě z vás mohou vyhrát balíček produktů PROBIO, jehož obsahem je:

  • Ovesná kaše s čokoládou a višněmi
  • Bezlepkové lívance
  • Ječná mouka celozrnná jemně mletá
  • Žitná mouka chlebová

Jedna získá balíček, jehož obsahem je: 

  • Ječná mouka celozrnná jemně mletá
  • Žitná mouka chlebová
  • 2x burger z červené pšenice

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku: Kolik položek najdeme v sortimentu PROBIO v kvalitě bio.

Nápovědu najdete ZDE.

Soutěžit můžete do 16. února do půlnoci.

Zúčastnit se mohou pouze registrované čtenářky s kompletně vyplněnými osobními údaji. Registrovat se můžete zde.

Reklama