Tato soutěž má dvě části, první úkol musíte splnit do 15. 9. Odpovědět správně na zadanou otázku. Dne 16. 9. se zobrazí druhá část soutěže - druhé kolo, kde se otázka změní. Soutěž trvá do 30. 9. Vyhrát mohou jen ti soutěžící, kteří odpoví správně v obou kolech.

 

Co můžete vyhrát? Na co se těšit?

 

Hlavní výhrou je mobilní telefon Nokia 6300, dále pak ceny jako je 20x kožený pásek Giorgio Armani, 20x luxusní peněženka Giorgio Armani, 10 x krásná vůně Armani Code, 5x nová vůně od Cacharel Liberte, 5x letní vůně od Cacharel Amor Amor Sunshine, 5x ďábelská vůně od Ralf Lauren HOT

 

To jsou přece krásné ceny!

 

Hlavní cena je krásný, elegantní telefon Nokia 6300

Telefon má tenký kovový design, vestavěný fotoaparát 2 MPIX a FM rádio GPRS a EDGE 4+2 a další skvělé vychytávky. Telefon jako stvořený pro ženu! Telefon je v hodnotě 6500 Kč.

 

Armani Code, vůně pro smyslnou ženu, proč ji nevyhrát?

Jak tuto vůni popisuje její stvořitel?

Tajemné jméno, které zní jako mystické poselství. Značka uvádějící vůni, svůdný parfém, který Vás přenese do světa Giorgio Armani. Odhalení tajemné vůně, podstata absolutní ženskosti očima návrháře. Vůně vzdává poctu ženám, jejich síle a přitažlivosti. Postupně se objevuje tak, že se odhalují kousek po kousku. Od záhadné po odhalenou, z temnoty do světla. Dávají si pozor na to, aby zanechaly prostor pro představivost, aby se staly ještě více fascinujícími. Květ pomerančovníku zahalený v safírově modré. Tato vzácná, velmi působivá božská barva se elegantně šíří skrze lakovanou škálu odstínů od světlé po tmavou, od ranního rozbřesku po barvu půlnoční oblohy.

Další neočekávaný kontrast: Čistá, uhlazená silueta je dekorovaná orientálním motivem, který na skle vytváří průsvitnou výšivku s efektem hry stínů.

Barva a ozdobné vyšívání jsou blízkým odkazem na ducha Giorgio Armani couture. Přitažlivost a tajemství jsou skloubeny v chytré dualitě. Vrchol ženskosti.

Tuto nádhernou vůni můžete vyhrát v naší soutěži…

 

Další ceny jsou také krásné, chcete vyhrát luxusní pásek či peněženku od značky Giorgio Armani? Vůně od Cacharel či  Ralf Lauren?

 

Zapojte se do naší soutěže a nezapomeňte, že soutěž má 2 kola!

 

 

Soutěžte zde