Vyhlašujeme další ze soutěžních témat, a to: „Nejzajímavější suvenýr z dovolené“. Pochlubte se, šokujte, inspirujte ostatní, vyvolejte závist, lítost i smích. Vypište se ze své radosti i zklamání. Vše je dovoleno jak fotografickou, tak písemnou formou. Moc se těšíme!

Já sama bych měla několik zajímavých příspěvků. Například miniaturní svetřík z Londýna, který jsem koupila ve slevě (a šetřila tam na něj celý týden) a po prvním vyprání bych ho mohla dát na charitu tak maximálně do kojeneckého ústavu.

Hliněnou mísu na ovoce od jihoamerických indiánů, která je jedním z nejhezčích kousků v mém bytě, nebo exotickou angínu z Bulharska, při které jsem zažila opravdové halucinace, zhnisaly mi dásně i rty a jizvu po ní mám dodnes.  Ale zhubla jsem tenkrát za 14 dní pět kilo, protože jsem nedokázala spolknout skoro ani vodu, takže svůj užitek taky přinesla.

Co nezajímavějšího jste si dovezli vy? S napětím očekáváme vaše odpovědi na redakce@zena-in.cz a už se těšíme, jak se všichni pobavíme. Posílat své příspěvky můžete do pátečního večera, celý den je budeme zveřejňovat a pak vybereme ten nejlepší, který získá krásnou cenu!