Připravili jsme si pro vás opravdu jednodouchou soutěž. Stačí najít pouze jednu jedinou fotografii a můžete vyhrát!Fotografii zamilovaného páru jsme ukryli do článku či novinky, které vyšly minulý týden...

Pravidla soutěže

Jen do jednoho jediného článku či novinky (kromě níže zobrazeného obrázku) jsme ukryli fotku, kterou vidíte pod tímto odstavcem. Vaším úkolem je tuto fotku najít a kliknout na ni. Fotku hledejte v článcích a novinkách vydaných minulý týden - tedy od 21. února do 25. února 2011.

pár

Soutěž začíná za okamžik (v úterý 1. března 2011 v 10.55 hodin) a skončí tento čtvrtek, tedy 3. března 2011 taktéž v 10.55.

POZOR! V ZÁJMU FAIR PLAY JE ZAVEDENO NÁSLEDUJÍCÍ PRAVIDLO: POKUD NĚKDO VYZRADÍ DO DISKUZE ČI KAMKOLI JINAM V MAGAZÍNU ŽENA-IN.cz ČLÁNEK, VE KTERÉM SE OBRÁZEK NACHÁZÍ, BUDE DISKVALIFIKOVÁN.

Co můžete vyhrát?

Cenou je sada kosmetiky SCHAUMA Q10 od firmy Schwarzkopf, sestávající se z obohacujícího šamponu a obohacujícího balzámu na vlasy.

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Obrázek je schován v člnánku či novince, které jsme vydali od 21. února až do 25. února 2011, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste se mohla soutěže zúčastnit, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž začíná právě teď (úterý 1. března 2011 v 10.55 hodin) a skončí tento čtvrtek, tedy 3. března 2011 taktéž v 10.55.

Hodně štěstí!

Reklama