Letošní finálová dvanáctka byla poprvé představena v pražském KU Baru, kam se na ně přišly podívat i známé české osobnosti. „Letošní kluci jsou hodně odlišní, což je dobře. Protože kolikrát mám pocit, že jsou všichni dnešní mladíci jako přes kopírák. Ale jo, jsou hezcí,“ libovala si Monika Trávníčková. „Při finále v Náchodě budu sedět v porotě, ale ještě před tím budu mít možnost poznat kluky lépe na jejich soustředění v Tunisku. Malého syna Maxmiliána necháváme doma, a my s manželem si uděláme dovolenou. Zároveň tam oslavíme i můj svátek, tak se moc těším,“uvedla manželka herce Pavla Trávníčka.

Mladé pány obhlédla také herečka Patricie Solaříková, která po třinácti letech ukončila svoje působení v nekonečném seriálu Ulice. „Jsou to všechno pěkní chlapi. Ale přiznám se, že moc na „hezulány“ nejsem. Pro mne Muž roku musí být hlavně pohodový chlap, použitelný pro život. Finále v Náchodě nestihnu, protože zrovna budu kamarádovi na svatbě,“ řekla oblíbená herečka. 

Moderátoři letošního ročníku Klára Doležalová a Karel Voříšek z TV Prima mají své favority vybrané. „Já to moderuji, Davidovi říkám, že to mám vyhrát já, ale on mi ten titul nechce pořád dát !“ žertoval Karel. Klára má o svém vítězi zcela jasno: „Kluci jsou šikovní, sympatičtí, budu jim držet palce a mám svého favorita vybraného, vlastně možná i tři kluky na vítěze,“ smála se Klára.

Adepti na titul Muž roku 2019 se představili se svými patrony, mezi nimiž byli Uršula Kluková, Štěpánka Duchková, Radim Flender, Pavel Trávníček, Kája Pavlíček, Zuzana Bubílková, Hanka Krampolová, Muž roku Jiří Kmoníček a další známé osobnosti. Svého svěřence podpořilo také duo Muž roku 2016 Josef Kůrka a herečka Jitka Asterová. „Svého svěřence jsem si otestovala. Položila jsem mu velice jednoduchou otázku, a to, jestli si pamatuje jméno narození své maminky. Drobnost, kterou považuji za velice důležitou a pokud to ten chlap ví, o něčem to svědčí. Jinak musím konstatovat, že jsou kluci čím dál tím hezčí a hlavně, mají čím dál tím větší všeobecný přehled. Takoví se neztratí,“ řekla Jitka Asterová.

Na týdenní soustředění do Tuniska odlétají finalisté soutěže Muž roku už 15. května. Kdo z nich se stane Mužem roku 2019, se dozvíte při finále 23. srpna v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě.

Už máte svého favorita?

Reklama