obrazek.png

Samotný úvod finálového večera byl zajímavý, i když chvilku připomínal spíše strip show. Dvanáctka finalistů soutěže Muž roku předvedla taneční číslo, které bylo potěšením především pro ženy. Oblečeni pouze do kalhot ukázali pánové svá vypracovaná těla. Já čekala, kdy si začnou sundavat jediný oděv, který měli, ale nestalo se tak. I tak si zasloužili bouřlivou podporu diváků.

5b83b6d98fa0dobrazek.png

5b83b8174b397obrazek.png

5b83b85b464e3obrazek.png

5b83b8e0cd1c0obrazek.png

Soutěžící se ukázali ve čtyřech vstupech. Prvním bylo představení a rozhovor se známou osobností. Zuzana Bubílková opět nejvíce pobavila. Svého „svěřence“ Jakuba Jurčáka dokonce začala svlékat, chtěla vidět jeho tetování. V tu chvíli v sále vypadl proud. Moderátoři večera Karel Voříšek a Klára Doležalová si od diváku pujčili mobilní telefony s baterkou, aby nám, zvědavému publiku, nic neuniklo.

Poté následovala volná disciplína, kdy se finalisté nejčastěji ukázali coby tanečníci. Dámy se dočkaly i promenády ve spodním prádle a společenských oblecích.

5b83b94c389a9obrazek.png

Nechyběl ani zástup zpěváků a zpěvaček, kteří finálový večer zpestřili. Kromě Ilony Csákové, Leony Machálkové, Pavla Calty, se na pódiu objevil Václav Neckář. Ten byl pro mnohé obrovským překvapením. Zazpíval legendární píseň Stín katedrál. Na kytaru ho doprovodil mladší bratr Jan. Při závěrečných tónech se všichni v sále postavili a odměnili pány bouřlivým potleskem, který si zasloužili.

5b83baad16009obrazek.png

5b83baf4e9fe3obrazek.png

Po více než dvou hodinách nabitého programu se šlo na očekavané vyhlašování vítězů. Nejkrásnějším mužem České republiky se stal strojař Jiří Kmoníček ze Šestajovic. Ten měl z pánů rozhodně nejlepší postavu, tedy dle mého soudu. Druhé místo obsadil Jakub Kochta z Olomouce. Sympatický lékař Jakub Jurčák z Litoměřic, kterému jsem nejvíc fandila, skončil třetí.

5b83bb5c429e5obrazek.png

5b83cd56e9e57obrazek.pngFoto: Fernando Pedro Salgado, Fernandopedrosalgadophotographer.com

Mužem roku magazínu Žena-in se stal procesní inženýr Jakub Stehlík. Jakubovi jsem předala cenu, kterou byl pánský náramek Paul Hewitt od společnosti Klenoty Aurum a stylové pánské trenky iMario.cz. Jedná se o velkého sympaťáka, který všem čtenářkám, které pro něj hlasovaly, poděkoval a poslal pozdrav. 

Čtěte také:

Uložit

Reklama