Soutěž MISS Prima křivky se připravuje na finále, které bude již 13. září! Finalistky na víkendovém soustředění dokázaly, že lze nejen bořit mýty, že krása je vázána konfekční velikostí, ale i překonávat sebe samu. 

mis

Toto soustředění finalistek MISS Prima křivky 2014, které poběhlo 18.7. - 20.7. ve sportovním areálu Monínec, bylo totiž pro krásky obzvlášť náročné. Natáčely se oficiální medailonky. Mezi tréningem chůze a choreografie tak musely zvládnout i převlékání a líčení na 3 různé lokace. Někdo i více... Finalistka s číslem 12. Kateřina Vejnarová při natáčení v bazénu překonala sebe samu, jelikož se potápěla poprvé v životě. Na terase se natáčelo představování finalistek na nějž dohlížel spisovatel a publicista Radek John. Ten pak také zpříjemňoval kráskám horké chvilky natáčení na baru, spolu s poslancem Parlamentu ČR Markem Černochem a organizátorem soutěže Romanem Fareq. Krásky zářily v elegantním oblečení Big and Beautiful a hvězdný lesk jim dodaly šperky a doplňky Chartage.

k

 

Předseda poroty Radek John zatím horkou favoritku nemá. Jako porotce bude klást při výběru největší důraz na charisma a inteligenci dívky. „Já hledám jednak oči, a jednak když se z úst line něco, co je zajímavé, co je originální a co stojí za to poslouchat. Protože je spousta krásných holek, které nestojí za to poslouchat,“ zmínil Radek John.

john

Novou posilou týmu je zkušená a velmi talentovaná choreografka Kristýna Sklenářová. Ta na soustředění s finalistkami cvičila úvodní choreografii.

misss

Organizátoři Roman Fareq a Markéta Zámyslická oznámili čerstvou novinku, a to tu, že vítězka loňského ročníku pojede reprezentovat oblé křivky na světovou soutěž MISS Plus Size Universe. Finále bude této světové soutěže se bude konat 2. listopadu v Karibiku.

market

Vzhledem k exkluzivnímu mediálnímu partnerství s TV Prima Love, díky němuž došlo i ke změně názvu soutěže (1. ročník se konal pod názvem Miss Full Of Beauty), budou moci nově příznivci oblých křivek hlasovat pro svou favoritku či favoritky i na webových stránkách TV Prima. Pro finalistky z tohoto hlasování vzejde nový titul MISS Prima křivky … with love 2014, který získá ta s největším počtem hlasů. Cenu vítězce předá zástupce TV Prima na finálovém večeru 13. 9. 2014 v Divadle Hybernia.

mis

Loňská vítězka MISS Prima křivky 2013 - Theresa Canti pojede 2. listopadu reprezentovat Českou Republiku na MISS Plus Size Universe!

Theresu jste mohly vidět na fotografiích v tomto článku: Sladká Theresa Canti

teres1


Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketportal.

Více o soutěži na www.primakrivky.cz

Psali jsme na ženě-in také:

Zdroj a foto: tisková zpráva

Reklama