Společnost Mattel Czech Republic, s.r.o. Vás srdečně zve na již druhý ročník soutěže Miss Barbie & Miss My Scene, jehož první semifinálové kolo se uskuteční dne 21. května v brněnském Avion Shopping Parku od 10.00 hodin. Přijďte se podívat na skvělý dětský den!

 

 

Soutěže se celkem zúčastní 200 holčiček z celé České republiky, které se postupně představí v rámci dvou semifinálových kol v Brně a Praze. Celá soutěž je rozdělena do dvou kategorií – Miss Barbie a Miss My Scene. Během dvou semifinálových kol budou zvoleny postupující v těchto dvou kategorií, které se následně zúčastní finále v Praze.

 

Kromě představení semifinalistek obou kategorií – Miss Barbie & Miss My Scene, bude v místě konání jako loni připravena řada atrakcí pro malé i velké. Samozřejmě nejen pro holčičky.

Děti se mohou zúčastnit nejrůznějších soutěží, mezi které patří například skládání obřího puzzle.

Za účast v soutěžích jsou připraveny zajímavé odměny. Maminky a holčičky se budou moci nechat nalíčit, učesat a nebo zdarma vyfotografovat

od opravdových profesionálů. Rádi bychom zdůraznili, že celá akce je pojata jako zábavný den pro děti a jejich rodiče. Klademe hlavně důraz na uvolněnou a příjemnou atmosféru!

 

Kategorie soutěže Miss Barbie & Miss My Scene

Miss Barbie (4-6 let) / Miss My Scene (7-10 let)

 

Zajímavosti

Soutěž Miss Barbie & Miss My Scene má za sebou již úspěšný první ročník – loňské vítězky soutěže se úspěšně zapojily při první dětské přehlídce, kterou zorganizovala společnosti Mattel Czech Republic, s.r.o. v rámci své tiskové konference v dubnu 2005.

 

V porotě zasedne jako čestný host a poradce poroty 1. Česká Vicemiss Zuzana Štěpanovská.

 

Data a místa konání soutěže

semifinále

-          Brno     21.  května 2005             Avion Shopping Park

-          Praha   28.  května 2005             Obchodní centrum Letňany

finále

-          Praha   18.  června 2005            Obchodní centrum Letňany

Vždy od 10.00 hodin

Reklama