V dnešní době se volí Miss nejrůznějšího druhu. Miss mléko, Miss neslyšících, Miss aerobic a mnoho a mnoho dalších. Na jednu takovou volbu vás nyní chceme pozvat. A to přímo na volbu té nejroztomilejší Miss.

Dne 5. 6. 2004 skončila akcí v Praze semifinálová kola prvního ročníku soutěže Miss Barbie.

Soutěže se zúčastnilo přes 280 holčiček z celé České republiky a za bohaté účasti dětí a rodičů se semifinále Miss Barbie odehrálo hned třikrát - v Brně, Plzni a Praze. Na finálovém klání budou vyhlášeny vítězky celorepublikové soutěže vybrané v semifinále. V každé kategorii se tedy představí devět soutěžících holčiček.

Kromě představení semifinalistek obou kategorií - Miss Barbie a Miss My Scene, bude v místě konání jako vždy připravena řada atrakcí pro malé i velké. Samozřejmě nejen pro holčičky! Děti se mohou zúčastnit nejrůznějších dovednostních soutěží, mezi které patří například skládání obřího puzzle. Za účast v soutěžích jsou připraveny zajímavé odměny.

Maminky se budou moci nechat nalíčit, případně učesat od fundovaných odbornic. Pro ty tvořivé se opět chystá milá soutěž „Namalujte nejhezčí princeznu“. Vítězka bude odměněna oblíbenou hrou Scrabble. Specialitou Miss Barbie je fotografování s Barbie. Vyfotografujte se zdarma i vy se svými dětmi u velkého obrázku panenky Barbie! Fotografie budou k vyzvednutí cca dvě hodiny po fotografování u stánku s akreditacemi.

Kategorie soutěže Miss Barbie

Miss Barbie (4-6 let) / Miss My Scene (7-10 let). Na pražském finále si budou soutěžící vybírat jednu z těchto disciplín: a) tanec, b) zpěv, c) přednes – básnička, d) hra na hudební nástroj.

Pozor! Do 20. června probíhá na internetových stránkách společnosti Global Express také hlasovací soutěž o MISS BARBIE SYMPATIE!

Zajímavosti! V porotě zasedne jako čestný host a poradce poroty herečka Zuzana Dřízhalová, na roli předsedkyně poroty se těší opravdová Miss – 1. vicemiss 2004, Michaela Wostlová!

Co všechno Vás tedy čeká na velkém finále MISS BARBIE?

Kromě slavnostního vyhlášení jmen letošních vítězek Miss Barbie to bude nejedno překvapení, zábavné soutěže pro děti i rodiče, líčení a hair styling, promítání pohádek o Barbie, fotografování s Barbie, dětský koutek, spousta skvělých dárků, a pozor, vždy něco navíc - možná přijede i divadlo! Pro ty, kteří chtějí strávit příjemný den se svými dětmi a ještě zvládnout nákup, je akce Miss Barbie ideální příležitostí.

Internetové stránky soutěže Miss Barbie - http://www.globalex.cz/missbarbie

Reklama