Na našich stránkách probíhá zajímavá soutěž, do které se můžete zapojit! Soutěžíme o 10 balíčků s produkty STABILO v hodnotě 600Kč a od redakce máte šanci získat 3x balíček Vichy v hodnotě 1 000Kč a 3x balíček AVON!

stabilo

Touto soutěží chceme podpořit prodeje zvýrazňovačů Stabilo ve vybraných prodejnách Interspar a odměnit vás za to!

Soutěžní úkol tedy zní:

Stačí si zakoupit zvýrazňovače od STABILA, uschovat účtenku, odpovědět na jednoduchou otázku jeden z šestnácti krásných dárků může být Váš! Zadání soutěže a soutěžní otázku najdete na této stránce.

O co v soutěži jde?
Značka STABILO je ve světě velmi oblíbená, nejen pro svou tradici, ale pro kvalitu výrobků spojenou s inovativním vzhledem a v poslední době často i ergonomickou stránkou. Produkty STABILO jsou barevné, jsou průkopnické a staly se synonymem pro značková pera pro mladé lidi.

Víte, že první zvýrazňovač pochází právě od firmy STABILO? A že se zvýrazňovač STABILO BOSS ORIGINAL prodává již po 35 let a je stále oblíbený?

Značka STABILO pro Vás připravila soutěž, ve které můžete vyhrát krásné dárky! Soutěž najdete ZDE.

POZOR!!!
Kupte jakékoliv zvýrazňovače od STABILA ve vybraných prodejnách Interspar, odpovězte na jednoduchou soutěžní otázku a vyhrajte krásné a praktické dárky!

Ve hře je 10 balíčků s produkty STABILO v hodnotě 600Kč a od redakce máte šanci získat 3x balíček Vichy v hodnotě 1 000Kč a 3x balíček AVON!

Stačí si zakoupit zvýrazňovače od STABILA, uschovat účtenku, odpovědět na jednoduchou otázku jeden z šestnácti krásných dárků může být Váš!

Zvýrazňovače značky STABILO musíte zakoupit v těchto vybraných obchodech Interspar! Nezapomeňte si schovat účtenku!

Vybrané prodejny Interspar: České Budějovice, Brno - Vídeňská, Pardubice - Poděbradská, Frýdek Místek - Hlavní třída, Praha - Park Hostivař, Mladá Boleslav I. - Jičínská, Zlín - Náves, Hradec Králové - Víta Nejedlého, Teplice - Nákladní, Staré Město - Východní, Praha - Europark Štěrboholy, Praha 4 - Arkády Pankrác, Most - Velebudická, Brno - Cejl - Tkalcovská, Brno - Vaňkovka, Plzeň - Rokycanská, Znojmo - Brněnská, Litoměřice - Želetická, Česká Lípa - Borská, Liberec 1 - Staré Město - Budyšínská, Ostrava - Poruba - Opavská, Cheb - Dragounská, Jihlava - Hradební, Jablonec nad Nisou - Želivského.

Reklama