„Fuj, hele, jak je tamten chlap chlupatej,“ křičela vždycky Věra, jakmile zahlédla na ulici nebo u vody jen trochu víc zarostlého muže. Matylda jí ale vždycky oponovala argumenty, že opravdový samec (a sexuální borec) prostě chlupy má, protože je to znak dostatku mužského hormonu testosteronu, a tudíž je jasné, že s ním pak nebudete řešit žádné problémy s erekcí. Prostě ženy jsou rozděleny na dva tábory. Jedny milují růžová holátka, jiné pořádný černý huňatý svetr. Ke kterým patříte vy?

Deset nejlepších odpovědí odměníme balíčkem od firmy Veet.

Balíček obsahuje voskové pásky a depilační pěnu do sprchy. Pásky mají vylepšenou formuli a jsou vyvinuté speciálně pro problematické partie rozkroku, podpaží nebo obličeje. Sensitivní varianta voskových pásků Veet obsahuje vitamin E a mandlový olej na revitalizaci pokožky. Voskové pásky zachytí chloupky již od 2 mm a na rozdíl od klasického holení žiletkou zanechají vaši pokožku hladkou až po dobu 4 týdnů.

Depilační krém do sprchy je obohacen o komplex hydratačních látek. Je dokonalý pro zaměstnané ženy, které trpí neustálým nedostatkem času. Není nic jednoduššího než vlézt pod sprchu a nechat depilační krém působit. Výsledkem bude dokonale hladká pokožka. Součástí každého balení je také nová a jemnější houbička, která zanechá vaši pokožku hedvábně jemnou.