Tak tu pro vás máme zase nějakou tu soutěž. Tentokrát bude divadelní. Trocha kultury nikdy neuškodí, že? :) A o čem že to dneska bude? Do dnešních článků vám poschovávám pět citací z různých divadelních her a vaším úkolem bude uhodnout, z jakých her a od jakých autorů ty citace jsou.

 

Vaše odpovědi pište do odkazu ZDE (klikněte!). Soutěžit se vám určitě vyplatí, protože ve hře jsou dva lístky na představení Divadla Rity Jasinské (psali jsme o něm ZDE) Helverova noc od I. Villqista. Je to komorní hra plná emocí a zvratů. Odehrává se za 2. světové války, v době, jež se zbavovala všech, kteří byli nepoužitelní. Určitě toto silné představení stojí za shlédnutí. Představení se bude hrát 1. října 2007 od 19:30 v divadle Na Dobešce v Praze.

 

Během dne schovám nápovědu do jednoho z těchto tří článků: Muří nohy místo řas, Není to jen o štěstí nebo Paní učitelko, jste normální? Nápověda se bude skrývat jako odkaz pod jediným písmenkem ve článku. Jen jedno písmenko v jednom z těchto článků. Tak vám držím palce a přeji úspěšné hledání! Tipovat můžete až do zítřejších osmi hodin ráno.

 

Tak pro mimopražské, abyste se necítily odstrčené, můžete vyhrát i deodorant Fa. Stačí jen do odpovědi napsat zda máte zájem o lístky nebo o deodorant.

Reklama