Již čtvrtý ročník soutěže krásy iMiss 2009 zná svých deset finalistek, které budou 16. října bojovat o titul nejkrásnější dívky internetu. Dnes o tom informovala mluvčí Johana Turnerová.

Do závěrečného kola soutěže se dostalo deset finalistek, kterým poslali návštěvníci webových stránek www.iMiss.cz svůj hlas. Ze 100 semifinalistek do užšího výběru postoupily Darja Jacukevišová z Veselí nad Moravou, Tereza Jirounková ze Senohrab, Lucie Medová z Prahy, Barbora Hamplová z Brna, Lenka Volfová ze Zruče nad Sázavou, Denisa Marková z Pardubic, Karolína Preislerová z Prahy, Anna Beránková z Prahy, Kamila Hybášková z Mostu a Michaela Dihlová z Kozmice.

Finalistky v nadcházejících dnech čeká soustředění v lázeňském hotelu ve Vráži u Písku, kde se budou připravovat na finálový večer, zdokonalovat v komunikaci na veřejnosti s Evou Jurinovou a relaxovat. Celý týdenní pobyt by měl být zakončen závěrečnou módní přehlídkou a slavnostním rautem. Dále se dívky zúčastní autodromu v Mostě či víkendového pobytu v Praze, kde budou probíhat zkoušky vlasů, líčení a focení.

Finálový večer se uskuteční 16. října v pražském klubu SaSaZu a celý večer budou moderovat Eva Aichmajerová a Libor Bouček. A samozřejmě – veškerý program bude přenášen živě prostřednictvím portálu

Vítězka soutěže získá korunku vyrobenou v Jablonexu a další hodnotné ceny.

První historickou vítězkou soutěže iMiss se stala v roce 2004 Inna Puhajková a nejkrásnější dívkou loňského ročníku je Lucie Klukavá.

Chcete vidět finalistky? Tady jsou:

Lucie Medová, 15 let

Lucie Medová

Barbora Hamplová, 20 let

imiss

Lenka Volfová, 20 let

imiss

Denisa Marková, 25 let

Marková

Karolína Preislerová, 20 let

imiss

Anna Beránková, 18 let

imiss

Darja Jacukevičová, 22 let

imiss

Tereza Jirounková, 29 let

imiss

Kamila Hybášková, 26 let

Kamila Hybášková

Michaela Dihlová, 18 let

imiss

Foto: www.imiss.cz

Líbí se vám? Které byste dala hlas?