Dnes jsem si pro vás připravila malou tipovací soutěž. Požádala jsem kolegyně v redakci, aby mi na chvilku půjčily své peněženky. Vyfotila jsem je a teď už víte, co bude vaším úkolem. Určit, která peněženka patří: mojí kolegyni, redaktorce Saše Suškové, kolegyni z obchodního oddělení Věrce Forejtové, korektorce Klárce Wimmerové, anebo autorce této soutěže, Daně Svobodové. Bude to těžké? Máte dobrý detektivní čich a intuici?

Uvidíme.

Peněženka číslo 1.

peněženka 1

Dalo by se spíš říct: „pěkně naditá šrajtofle“. Jestli jsou v ní jen peníze, to jsem samozřejmě nezjišťovala, ale její majitelka v ní nosí všechno důležité a nebojí se, že ji ztratí.

Peněženka číslo 2

peněženka 2

Jak se vám líbí tato peněženka? Taky byla docela těžká. Holky, co v tom nosíte? Cihlu?

Peněženka číslo 3

peněženka3

V červených peněženkách se prý drží peníze. Tomu se její majtelka upřímně zasmála. Sice je také pěkně naducaná, ale to je prý jen samý bezcenný „papír“ .

Peněženka číslo 4

peněženka 4

Tato peněženka už má docela slušnou patinu, ale ta kůži sluší. Vypadá sice trochu jako pánská, ale podle její majitelky je to klasika, která jí naprosto vyhovuje. Tak fajn, už nic neříkám.

Tak co, milé ženy-in, už tušíte, komu paněženky patří?

Pokud ne, klidně si tipněte, žádné nápovědy tentokrát nebudou.

Pokud chcete soutěžit, klikněte na odkaz: KOMU PATŘÍ PENĚŽENKY Pak napište číslo peněženky a vedle jméno její majitelky.

Soutěžit můžete od této chvíle až do zítřejších 7:30

Co můžete vyhrát?

Tentokrát hrajeme o dvě ceny - dva balíčky přírodní bylinné kosmetiky RYOR...

ryor - levanduleryor q10

  • Balíček RYOR levandule obsahuje tělové mléko a sprchový gel.
  • Balíček RYOR koenzym Q10 obsahuje denní krém s UV filtry, noční krém a tělové mléko.

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 12.3.2012 do 12.4.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o balíček RYOR levandule. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o balíček RYOR koenzym Q10.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama