V každém balíčku najdete Pedro Ovodortíky, šťavnaté želé bonbony s lahodnou chutí. Bonbonky zaujmou svými tvary i složením. Obsahují přirodní aromata a barviva a jsou obohacné ovocnou šťávou. Nechybí lákavé příchutě, jako je jahoda, rybíz, malina nebo panna cotta. 

Chybět nebudou ani Pedro Frujty, což je nová řada „superželé“ cukrovinek. Želé bonbony jsou díky unikátním recepturám prvními želé bonbony na trhu bez přidaných barviv, a navíc s vysokým podílem ovocných šťáv. Vyrábějí se ve dvou variantách – Pedro Frujty Superželé Ovobobule a Frujty Superželé Ovoplátky. Pedro Frujty obsahují 30 % ovocných šťáv pocházejících z různých druhů ovoce, které vyniká vysokou výživovou hodnotou a antioxidačními účinky.

Součástí je i originální taška přes rameno s logem kluka v sombreru, která potěší všechny milovníky PEDRO, stejně jako žvýkačka a propiska.

A jak se můžete do soutěže zapojit? Je to jednoduché! Navštivte stránku Mojepedro.cz, napište nám do komentářů pod článkem, jaká velká balení PEDRO bonbonů si domů kupujete nejraději.

Komentovat můžete do půlnoci 2. 6. 2019

Soutěž je pouze pro registrované čtenáře s kompletně vyplněnými osobními údaji. Zaregistrovat se můžete zde

Reklama