Dnešní soutěž jsem nazvala, kdo se skrývá za brýlemi. Vaším úkolem bude podle výřezů fotografií určit, o koho jde a poté napsat správná jména majitelů těchto brýlí i tváří.

V šesti případech jde o velmi „profláknuté“ zahraniční zpěváky a celebrity. A ta sedmá? Ta je česká, ale svými brýlemi to nandala všem ))

Tvář číslo 1.

Zpěvák černošského původu, mimo jiné skvělý tanečník, který ale nechtěl mít černou barvu pleti. Zemřel bílý – a poměrně mladý.

fotojedna

Tvář číslo 2.

To tento zpěvák naopak černochem zůstal. Ale nevidí se, protože je slepý. To mu však nebrání v nádherném zpěvu a hře na klavír.

dva

Tvář číslo 3.

Nositel Řádu britského impéria, vynikající zpěvák a skladatel, který si potrpí na výstřední oblečení a růžové brýle.

tri

Tvář číslo 4.

Tato tvář za brýlemi patří dědičce hotelového impéria, která bez čivavy v tašce neudělá ani krok.

ctyri

Tvář číslo 5.

To tvář číslo 5. by měla mít v tašce spíš fotbalový míč, tolik typický pro jejího slavného manžela, se kterým má čtyři děti.

pet

Tvář číslo 6.

Tato tvář patří jedné z nejextravagantnějších a nejbláznivějších zpěvaček dnešní doby, která šokovala hlavně svými šaty z hovězího masa, ve kterých si přišla v roce 2010 převzít cenu MTV.

sest

Tvář číslo 7.

A na závěr tu máme jeden retro snímek, se kterým se vracíme do českých luhů a hájí, ke zpěvačce, která svým modelem brýlí strčí do kapsy všechny předchozí :)

sedm

 

Celá jména všech sedmi tváří, skrývajícími se za brýlemi, pište v řadě za sebou do odpovědního boxu.  

Odpovědní box KLIKNI

Správné odpovědi se dozvíte zítra, v úterý 19. června v dopoledních novinkách.

A POZOR, dnes startujeme soutěž o nové ceny.

Co můžete vyhrát?

V této hádanakové soutěži můžete získat dvě ceny od firmy Albi: hry Mlýn a Člověče na ex!

hrahra

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 18. 6. 2012 do 18. 7. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 6 hádanek, zařadíte se do slosování o hru Mlýn. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o Člověče na ex!

Reklama