Po odhalení všech tří fotografií jste téměř 100% věděly. Jedná se o úchvatná místa na naší zeměkouli, která rozhodně stojí za vidění.

Takže, kdepak jsme to vlastně včera (některé měly to štěstí, že doopravdy, jiné alespoň prostřednictvím fotografie a prstem po mapě), byly?

Zde jsou správné odpovědi

Foto číslo 1.

Nápověda - režisér Harald Reinl značí jméno rakouského režiséra, který zde natočil filmy o Vinnetouovi.

Správná odpověď - Plitvická jezera, Chorvatsko

fotocelejedna

Foto číslo 2.

Nápověda – spatřeno z vesmíru značí, že tato monumentální stavba je největší stavbou, jakou kdy lidská ruka na této planetě zbudovala a je viditelná i z vesmíru.

Správná odpověď - Velká čínská zeď, Čína

fotoceledva

Foto číslo 3.

Nápověda - 30 metrů značí výšku sochy umístěné na sedmi metrovém soklu na hoře Corcovado, vysoké ještě dalších 704 metrů. Hora se nachází v brazilském Rio De Janeiru

Správná odpověď: Socha Krista Spasitele, Rio de Janeiro, Brazílie (uznávám všechny podobné odpovědi jako např. Socha Krista nebo Socha Ježíše Krista)

tri

 

Že to bylo lehoučké? Stačilo si počkat na odkrytí a už jste byly „doma“.
Těm čtenářkám, které odpověděly správně, GRATULUJI, dostávají se do závěrečného slosování o dvě ceny od firmy Albi: hry Mlýn a Člověče na ex!

hrahra

A těm, které nevěděly, vzkazuji: „Nebuďte smutné, když nejde o život, jde o… dobrý pocit ze soutěžení. Příště to vyjde.“

Pěkný den
Saša

Reklama