Soutěž o šperky Swarovski zná své výtězky. Do komentářů jste nám měly napsat, která žena vás v životě nejvíce inspirovala a čím. Vybraly jsme tyto tři výherní komentáře:

maruska2106
Tak mě určitě nejvíc inspirovala moje babička. Už bohužel nežije, ale dosud jsem nepotkala srdečnější, hodnější ženu. Všem přála to nejlepší a mezi vnoučaty nikdy nedělala rozdíly. Bohužel mi jí před několika lety vzala rakovina, ale když slavím nějaký životní úspěch, vždycky si na ní vzpomenu. Vím, že by se radovala se mnou.

Vyhrává: Náhrdelník Swarovski Infinity

Aniní
Nejvíce rozhodně moje mamka. Je to úžasná a silná ženská. Nikdy nevydělávala balík, ale vždy se o nás dokázala se sourozenci postarat. I když svého času musela chodit pro vodu pěšky do kanystrů například. Štěstí jí nepřálo při studiu, rodiče totiž chtěli, aby co nejdříve nosila do domácnosti peníze, a tak musela jít v 16 letech pracovat. Celý život pracovala tvrdě a vzala i ty nejtěžší práce. Nikdy by nebyla na dávkách. Přesto to je dáma, a i ve svém věku (68) stále dobře vypadající žena, která si nikdy nemusela půjčit ani korunu, postarala se sama o děti, jelikož neměla štěstí ani na muže. Toho pravého nepotkala před čtyřicítkou a jsou spolu do dnes. Přesto, že jí život udělal spousty šrámů na duši, vždy by se pro ostatní nejraději rozdala. Naučila nás vážit si lidí i věcí, nesoudit lidi podle peněz nebo vzdělání, naučila nás zbytečně nerozhazovat, pomáhat si a slušně nás vychovala.

Vyhrává: Prsten Swarovski Infinity

 

Lalica
Moje mladší sestra, která brzo oslaví kulaté jubileum. Ač sama, vychovává své dcery s láskou a péčí. A ony jí vše vrací tím, že jsou z nich pilné studentky, pomáhají mamince v domácnosti i při dalších činnostech. Je to sehraná trojka. O naši maminku jsme přišly, když bylo sestře 28 let, její druhá dcera babičku již nepoznala. Nezdolná vůle jít životem za svým snem, důslednost, radost ze života a pevná vůle zdolávat překážky, to jsou vlastnosti, které u své sestry Věrky obdivuji a nechávám se jimi inspirovat.

Vyhrává: Náramek Swarovski Power Collection 

5e5fa7f6d1ec0obrazek.png

Reklama