„Vědět“ je tím nejsilnějším nástrojem moci. Především tehdy, jde-li vám o to sexuálně si vašeho partnera připoutat a pokaždé v něm znovu probudit neodolatelnou touhu. Je to stará známá věc, kterou využívaly již milenky francouzských králů. „Vím, co se ti líbí a co potřebuješ“. To je vzrušující věta, kterou mu můžete špitat do ouška, a podněcovat tak jeho zvědavost.

 

Dejte si při sexu záležet na předehře. Můžete tím detailně zjistit, co ho zaručeně dostane a při čem se bude rozplývat slastí. Doplňte si vědomosti z oblasti sexu o mnoho speciálních detailů, které muže obecně, a zejména toho vašeho, obzvlášť rozpálí.

 

Inspirace

Určitě se nesmějte sexuálním příručkám. I když se vám to někdy může zdát přehnané a nepoužitelné, jsou tu především proto, aby vám nabídly nové podněty. Ty pak můžete individuelně proměnit v činy, a oživit tím váš dosavadní sexuální život. Pozorně naslouchejte partnerovi, pokud bude vzpomínat na dřívější skvělé postelové zážitky. Snažte se lépe poznat jeho sexualitu. Na rovinu se zeptejte, co se mu nejvíce líbilo.

 

Vizuální podněty

Být dobrá v posteli také znamená poznat své možnosti a náležitě jich využít. Když si někde přečtete, že muži reagují na vizuální vzrušení, co vám brání v tom těchto „vizuálních zbraní“ cíleně využít? Rozehrajte svoji ženskost, tak často jak to jen bude možné. Co vám brání lakovat si nehty na nohou také v zimě rudou červenou?

 

Běhejte doma v krátkém tričku z holým břichem. Určitě to partner ocení více než opraný vytahaný beztvarý model po starší sestře. Promenádujte se polonahá před oknem, svůdně si hlaďte své tělo a pozorujte, jak při tom bude reagovat. Budete se divit, jak často se bude při sledování sportovního utkání v televizi rozptylovat, aby se podíval na výrazně lepší program…

 

Pozor soutěž!

Připravili jsme pro vás soutěžní anketu. Stačí odpovědět na několik otázek a můžete vyhrát jeden ze tří krásných kosmetických balíčků Dove. Odpovědi na otázky pište do diskuze.

1. Cítíte se večer unavaná a partner naléhá a chce sex. Jak to řešíte?
2. Použila jste někdy otřepané rčení o nesnesitelné bolesti hlavy?
3. Říká se, že při únavě žena dosáhne dříve orgasmu. Jaký je váš názor?
4. Mají si partneři v požadavcích na sex vyhovět, nebo považujete za sobecké chtít sex, když se druhému nechce?
5. Není lepší předstírat vášeň a rychlý orgasmus a mít to z krku?

 

Prozkoumejte jeho tělo

Všechny tyto tipy jsou pouhým začátkem. Poznejte dobře jeho erotogenní zóny, stejně tak jako znáte ty vaše. Věnujte se podrobně šíji, podkolením jamkám, prostatě, chodidlům. Proč si celý večer jemně nemasírovat záda? Užije si to nejen on, ale také vy tím probudíte vaše smysly, obohatí vás to a docílíte pocitu naplnění.

 

Buďte velmi pozorné, příště už budete vědět, které doteky si partner nejlépe užívá. Většina toho má velmi málo společného s technikou. Jde spíš o to, jak na něj, a jak mu ukázat svou náklonnost. S tomto směru jsou si totiž muži a ženy velmi podobní. Chtějí být brání a milováni jako jedinec a potřebují mít pocit, že po nich někdo touží. Muž, který se cítí akceptovaný, se odvděčí své partnerce naplňujícím sexuálním životem.

 

Vedle vědomostního faktu je také rozhodující otevřeně o svých vzájemných pocitech hovořit a brát je vážně. Experimentujte a stále zkoušejte vás milostný život obohatit něčím novým. Není nic nudnějšího než přesně vědět, jak bude váš partner reagovat a co bude v posteli následovat.

 

5 tipů, jak si zpestřit sexuální hrátky

1. Buďte spontánní. Máte-li chuť na sex, pomilujte se hned. Většina mužů miluje spontánnost a nebaví je roztouženě čekat, až se upravíte v koupelně.

 

2. Mějte smysl pro humor. Smích a žertování jsou mužským způsobem, jak se zbavit napětí. Muži navíc nemají rádi ženy, které se tváří stále velmi vážně. Že se vám nepodařilo dosáhnout orgasmu? No a co, příležitostí bude ještě dost, tak se tomu společně zasmějte.

 

3. Navštivte společně sexshop. Uvidíte, kolik zajímavých hraček je tam k mání. Určitě si vyberete, čím zpestřit vaše postelové hrátky.

 

4. Drážděte jeho všechny jeho smysly. Co takhle čokoláda nebo šlehačka? Použijte vaše tělo jako servírovací pult a naservírujte se partnerovi v celé své kráse. Uvidíte, jak rád vám čokoládu nebo šlehačku slíže…

 

 5. Muži milují orální sex. Muž bude štěstím bez sebe, pokud budete vašimi ústy dostatečně rozmazlovat jeho přirození. A naopak, nechte ho věnovat se podrobně vašemu klínu. Muži působí rádi ženám rozkoš.

Reklama