Po dlouhé době společně nahlédneme do světa showbyznysu, do bulváru. Ale nebojte se, jen malinko pootevřenými dveřmi a v rámci slušnosti.

Pár číslo 1.

Když jsem přemýšlela o zadání soutěžních otázek k dnešnímu tématu, zčistajasna mi vyvstanul na mysli známý český pár, který jsem měla kdysi moc ráda a pokládala ho za téměř ukázkový. Pak ho ale zničila aféra s nemanželským dítětem a bylo po krásném páru. Nezachránili ho ani dvě, byť už velké děti.
Z její tváře se na nějaký čas ztratil pověstný milý úsměv, on se nakonec „zbláznil“ a z oboru, ve kterém byl špička, přešel někam, kde se mu vůbec, ale vůbec nedaří.

Znáte obě jména tohoto, dnes již rozvedeného českého páru?

Pár číslo 2.

Tak to je kapitola sama o sobě. Osobnost, které jsem si už na filmové škole nesmírně vážila, zapřísáhlý starý mládenec. Najednou se oženil (se svou milou se seznámil při rozhovoru) a v tichosti respektoval i její nevěru, která vyvrcholila nemanželským dítětem. Nakonec ji ale odpustil a i s dítětem ji přijal zpátky. Ona si asi definitivně uvědomila, že je to přece jen skvělá partie :)

Jméno tohoto prapodivného manželského páru?

Pár číslo 3.

Patří k nejstabilnějším párům českého showbyznysu. Ona jde v poslední době ze seriálu do seriálu, on dokáže uchvátit hudbou. Věřím, že jsou spolu tak dlouho nejen kvůli dítěti, ale z opravdové lásky.

Znáte jména této populární dvojice?

Jména všech tří párů (všech šest jmen!) napište do odpovědního boxu.

Odpovědní box KLIKNI

Správnou odpověď se dozvíte zítra, v úterý 15. 5. v dopoledních novinkách. Poté už se chystá soutěž o další, nové ceny.

Co můžete vyhrát ještě v této soutěži?

Dvě ceny: hry s erotickým nádechem od firmy Albi...

laškovánínevinné hrátky

  • Hra Laškování - erotická hra pro dvojice a odvážné párty (18+)
  • Hra Nevinné hrátky - erotická hra pro dvojice

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 13.4.2012 do 14.5.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 7 hádanek, zařadíte se do slosování o hru Laškování. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o hru Nevinné hrátky.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama