Blíží se Dušičky, památka na všechny zesnulé. Tento svátek má jako Halloween tradici také v Americe, Anglii a v některých zemích v Evropě.

K Halloweenu zde patří především dýně, kterými si lidé zdobí svá obydlí, zahrady, dvorky, okna… Připravili jsme pro vás ve spolupráci s časopisem Lifestile Pro mou rodinu na toto období tématickou soutěž: kreslené a dlabané dýně.

Čtěte pozorně pravidla!

Soutěž je rozdělena do 2 kategorií:

1. kategorie – kreslená dýně (děti do 15ti let)

Děti podle své vlastní fantazie nakreslí dýni, pošlou ji poštou na adresu

Petra Prokopová
Dr. Abé
Husova 79
272 04 Kladno

Redakce těm nejstrašnějším, nejnápaditějším a nejoriginálnějším rozdá 10 věcných cen. Obrázky musí mít razítko pošty nejpozději s datem 15.11.2008, kdy soutěž končí.

2. kategorie – dlabaná dýně (věkově neomezená)

Soutěžící se zaregistrují ZDE, po registraci vloží fotku své vydlabané dýně (pokud možno rozsvícené). Fotky budou podobně jako u soutěže Vodníček 2008 zveřejněny na zmíněných www stránkách, kde budou dostávat hlasy. Hlasovat může každý registrovaný 3x denně až do 15.11.2008, kdy bude soutěž ukončena.

Každý soutěžící smí registrovat pouze jednu dýni. Dýně, která bude mít k 15.11.2008 nejvíce hlasů vyhrává. Prvních deset obdrží věcné ceny od naší redakce.

Výhry pro autory dlabaných dýní:

1. místo – voucher pro 2 osoby do Babylonu Liberec, kosmetika La Cherver, předplatné časopisu Lifestyle Pro mou rodinu a podložka od firmy Hornschuch
2. místo – kosmetika La Chévre, společenská hra Carcassone, předplatné časopisu Lifestyle Pro mou rodinu a podložka od firmy Hornschuch
3. místo – společenská hra Carcassone, předplatné časopisu Lifestyle Pro mou rodinu a podložka Hornschuch
4. místo – společenská hra Carcassone, předplatné časopisu Lifestyle Pro mou rodinu
5. místo – podložka Hornschuch, předplatné časopisu Lifestyle Pro mou rodinu a drobný dárek z naší redakce
6. – 10. místo – předplatné časopisu Pro mou rodinu + drobné dárky z redakce

Přejeme hodně štěstí a ještě více fantazie.

Reklama