U pohyblivých obrázků zůstaneme i v dnešní tematické soutěži. Budete hádat názvy čtyř filmů, v nichž se vyskytují muži hypochondři, ale i ti, jenž jsou sami k sobě nezodpovědní.

Film č. 1.

Jak se jmenuje dokumentární střihový film, v jehož titulu se objevuje (s malilinkou odchylkou) přímo i jméno herce, jenž se po celý život považoval za hypochondra, a vlastně i okolí ho tak už bralo? Tuto vlastnost po něm údajně převzala i jeho dcera, současná, známá herečka.
Tak tedy název filmu?

Film č. 2.

V druhém filmu se objevuje další herecký bard, a to v roli neukázněného pacienta na tuberkulózním oddělení, který mimo neposlušnost ještě sváděl i uklizečku, sestřičku a jednu mladou pacientku.
Pokud si vybavíte tohoto geniálního herce, ihned vám naskočí i název filmu.
A ten je....?

Film č. 3.

Ve třetím filmu, který mám na mysli, jste mohli vidět abnormálně tlustého hajného, který i přesto, že měl ženu v porodnici, tak sváděl mladou sestřičku, která jezdila s porodní bábou za rodičkami do všech konců kraje. V zimě třeba i na saních. Hajného nakonec chytl hexenšus a ze svádění nebylo nic.
Ve kterém filmu se toto odehrálo?

Film č. 4.

A jako poslední jsem vybrala film, ve kterém mě vždycky rozesměje scéna, v níž opět jeden známý současný herec (šašek a klaun) každou chvíli sedí na dvoře učesán a černě oblečen. Prý už připraven do rakve.
Kde jste mohly tuto scénku vidět? V jakém filmu?

Název všech čtyř titulů pište v řadě za sebou do odpovědního boxu.

ODPOVĚDNÍ BOX klikni

Správnou odpověď se dozvíte ve čtvrtek 3. 5. v dopoledních novinkách

Co můžete vyhrát?

Tentokrát opět hrajeme o dvě ceny: hry s erotickým nádechem od firmy Albi...

laškovánínevinné hrátky

  • Hra Laškování - erotická hra pro dvojice a odvážné párty (18+)
  • Hra Nevinné hrátky - erotická hra pro dvojice

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 13.4.2012 do 14.5.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 7 hádanek, zařadíte se do slosování o hru Laškování. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o hru Nevinné hrátky.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama