Tento podpis mě inspiroval nejen k dennímu tématu, ale i k dnešní soutěži. Grafolog by se na něm určitě „vyřádil“, ale to pro nás teď není důležité. Vaším úkolem bude určit, komu patří.

Prozradím vám, že je to velmi významný muž v tomto státě. Zatím jsem vám jen tak pro zajímavost poodhalila jen jeho příjmení, takže pokud si nejste jisté, neunáhlujte se a s odpovědí a počkejte na křestní jméno, které napoví víc. Zveřejním ho v průběhu dne, takže sledujte naše stránky.

podpis

Odpovídejte pouze na kliknutím na odkaz Podpis

Soutěžit můžete od této chvíle až do zítřejších 7.30. Správnou odpověď se dozvíte během dne.

Hodně štěstí

Co můžete vyhrát?

kuch

V této hádanakové soutěži můžete získat dvě ceny: balíček plný zdraví od firmy Noventis a knížku Kuchařka pro mou dceru autorky Jany Zatloukalové (SMARTpress)...

Balíček plný zdraví od firmy Noventis obsahuje...

  • 2x60 kapslí potravinového doplňku Koenzym Q10
  • 40 kapslí doplňku stravy Omega-3 Max
  • 30 tabletek doplňku stravy Karnitin

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 15. 5. 2012 do 15. 6. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o knihu Kuchařka pro mou dceru. Pokud odpovíte správně alespoň na 10 hádanek, zařadíte se také do slosování o zdravý balíček od firmy Noventis.

karnitomegakoen

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama