Milé maminky, také vaše děti milují lízátka Chupa Chups? Pak pro vás máme zajímavý tip! Nejenže jim koupí lízátek uděláte radost, ale současně se díky zakoupeným cukrovinkám můžete zapojit do soutěže! O co jde?  Právě teď Chupa Chups připravila skvělou soutěž, ve které můžete pro své nejmenší vyhrát krásné ceny.

Jak se zapojit a co můžete vyhrát?

ChupachupsJe to velmi jednoduché. Stačí, když svým dětem koupíte celkem tři výrobky Chupa Chups, uschováte si účtenku a nákup zaregistrujete na stránkách www.chupachups.cz. Výherci a výherkyně se mohou těšit na mnoho hodnotných cen.

Soutěž potrvá od 2. 11. 2015 do 13. 12. 2015 na území České a Slovenské republiky a bude rozdělena do 6 soutěžních (týdenních) kol.

Vyhrávat můžete každý den, po celých 6 týdnů

Do soutěže je vloženo 1 470 denních výher a 48 týdenních výher. Maximální počet denních výher je 35. Denní výhru vyhrává denně každá 7. registrace učiněná v rámci soutěžních hodin. Registrace zaslané mimo tuto dobu jsou zařazeny pouze do soutěže o týdenní výhry.

Do každého soutěžního kola je zařazeno celkově 8 týdenních výher, které získá 8 vylosovaných výherců. Pokud budete vylosovaná a umístíte se na 1. – 3. místě, můžete se těšit na tablet TAB S8-50 LTE Canary Yellow značky Lenovo. Pro 4. – 8. místo je pak připravené povlečení se Snoopym od společnosti Matějovský. A každý den se hraje o dalších 35 cen – roztomilého plyšáka Snoopyho a Chupa Chups sáček s dvaceti kusy lízátek.

Chupachups

Jaké jsou výhry?

Chupachups18x tablet TAB S8-50 LTE Canary Yellow značky Lenovo

30x povlečení se Snoopym od společnosti Matějovský

420x plyšák Snoopy

1 050x sáčků ChupaChups s 20 kusy lízátek

Náš tip: Vyražte s dětmi do kina za Snoopym a Chupa Chups!

Jste ráda, když můžete vzít své dítě do kina na dobrý dětský film? Pak by vám neměl uniknout film „Snoopy a Charlie Brown“, který v kinech startuje 5. listopadu. Partnerem filmu je značka Chupa Chups.

Kdo je Snoopy?

ChupachupsSnoopy je malý animovaný pejsek, kterého znají děti po celém světě už více než 50 let. O Snoopyho se stará Charlie Brown. Snoopy je velmi extrovertní bígl, který se rád pouští do jakékoli činnosti. Rád sní na střeše své boudy a čeká na to, co mu jeho páníček přinese dobrého k snědku. Postavička Snoopy nikdy nemluví a svoje nálady a názory vyjadřuje pouze prostřednictvím grimas nebo názorů v bublinách. Má spoustu malých fanoušků, milují ho děti i jejich rodiče. Se Snoopym je vždy o zábavu postaráno.