Česká Miss je jedinou národní soutěží krásy v České republice. Odborná porota v rámci semifinále vybrala z téměř padesáti dívek první finalistky letošního ročníku. Nová Česká Miss je jiná a s tím souvisí i několik změn v rámci konceptu soutěže. I když bylo vybráno čtrnáct dívek, diváci na základě hlasování ještě rozhodnou o dalších dvou finalistkách. V červnu se pak ale o titul v rámci finálového večera utká jen deset dívek.

V průběhu příprav a jednotlivých soustředění, která na dívky čekají, průběžně ještě šest dívek soutěž opustí. Fanoušci a diváci budou svými hlasy o osudu dívek i finálové desítce spolurozhodovat. O vítězkách soutěže bude v průběhu finálového večera rozhodovat odborná porota i diváci.

Představujeme dívky, jež se o titul nejkrásnější Češky roku 2017 budou ucházet! O svých přednostech přesvědčily zvolenou volnou disciplínou, rozhovorem v češtině i cizích jazycích a promenádou v plavkách skoro třicetičlennou porotu, ve které usedla topmodelka Simona Krainová, stylista Filip Vaněk, fotograf Benedikt Renč, za Miss Slovensko Jozef Oklamčák, mentorky soutěže Tereza Fajksová a Nikol Švantnerová, vítězky České Miss 2016 Andrea Bezděková, Natálie Kotková a Kristýna Kubíčková, partneři soutěže a Martin Ditmar s Evou Čerešňákovou.

MIL

Důležitá byla nejen vnější krása, ale také vystupování dívek a jejich charisma. Hledá se osobnost. Věková hranice účasti v soutěži byla stanovena na 18 až 25 let a důležité je, aby byly svobodné a bezdětné, což je jednou z podmínek účasti na světových soutěžích. Podívejte se na první oficiální fotky těch, které budou bojovat o titul Česká Miss 2017 a odjedou už brzy na soustředění do Hotelu Lomnica v Tatrách, kde je čeká focení plavek v horských podmínkách, workshopy s mentorkami, Simonou Krainovou, výživovými poradkyněmi, specialistkou na sociální sítě a další vyčerpávající program.

FOTOGRAFIE VŠECH DÍVEK NAJDETE NA DALŠÍ STRANĚ


Silvie Hirtová

hirtová

Tereza Jedličková

jedličková

Vendula Soukeníková

vendula

Petra Mácová

mácová

Kristýna Hlaváčková

kristýna

Michaela Kadlecová

kadlecová

Michaela Habáňová

habanova

Tamara Vaňousová

tamara

Iva Uchytilová

iva

Michaela Šmejkalová

šmejkalova

Mirka Pikolová

pikolova

Petra Kaprhálová

kaprhalova

Markéta Matoušová

blodny

Michaela Nedomová

nedomova

Foto: Facebook Česká Miss

Reklama