I dnešní téma okořeníme soutěží, která se vztahuje k tématu - pihám. Vaším úkolem bude určit tři slavné ženy, které zdobí pihy. Stačí jen jedna piha, aby se stala znaménkem krásy. Prozradím vám jen tolik, že se mezi není Marylin Monroe

1. Modelka, která se proslavila hlavně v devadesátých letech. Na počátku kariéry ji dokonce přemlouvali, ať si nechá pihu odstranit, ale nedala se zlomit. „Buď mě chcete takovou, aká jsem, nebo si hledejte někoho jiného“, řekla rezolutně. Nakonec se i se svou pihou stala jsednou z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších modelek světa. Není bez zajímavosti, že se své profesi věnuje i ve věku, kdy ji jiné pověsily na hřebík.

2.Její piha není moc nápadná, ale je. K odstanění ji nepřiměla ani skutečnost, že sídlí na hraně nosu, skoro mezi očima, což by asi jiné ženy považovaly za vadu na kráse. Ne však tato, sále půvabná italská herečka.

3.Současná herečka a modelka. Sexy symbol, s bohatou hřívou tmavých vlasů a úžasnými křivkami. I když se živí hlavně herectvím, pózovala pro kampaň Calvina Kleina jako modelka. Svou pihu má na tváři a je na ni náležitě pyšná.

Už znáte tři ženy, které zdobí piha krásy?Tak je neprozrazujte v dikuzi, ale napište jejich jména do odkazu. PIHY KRÁSY.

Soutěžit můžete od této chvíle, až do zítřejších 7:30.

Co můžete vyhrát

kuchV této hádanakové soutěži můžete získat dvě ceny: balíček plný zdravý od firmy Noventis a knížku Kuchařka pro mou dceru autorky Jany Zatloukalové (SMARTpress)...

Balíček plný zdraví od firmy Noventis obsahuje...

  • 2x60 kapslí potravinového doplňku Koenzym Q10
  • 40 kapslí doplňku stravy Omega-3 Max
  • 30 tabletek doplňku stravy Karnitin

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 15. 5. 2012 do 15. 6. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o knihu Kuchařka pro mou dceru. Pokud odpovíte správně alespoň na 10 hádanek, zařadíte se také do slosování o zdravý balíček od firmy Noventis.

karnitomegakoen

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama