Coby milovnice filmového umění se v soutěžní otázce vracím opět k mému oblíbenému tématu, tedy pohyblivým obrázkům. Neboť právě ve filmech se to mýty a pověrami jenom hemží. A v těch, na které se budu ptát, obzvlášť.

Film č. 1.

V prvním filmovém díle, které bylo zfilmováno na základě povídky naší slavné české spisovatelky, byli vesničané ochotni uvěřit čemukoliv. A díky bludům a pověrám tak málem uhořela i jedna krásná dívka, kterou ztvárnila překrásná brněnská herečka. Ještěže zasáhl myslivec.
O jaký český film se jedná?

Film č. 2.

Druhý film, který mám na mysli, je zahraniční. Svého času trhal rekordy v návštěvnosti. Je plný bájí, mýtů a „soubojů“. Velmi stručný obsah: Princeznu připoutali ke skále, protože byla prokleta hněvem Bohyně……,  která se urazila, když matka princezny prohlásila, že její dcera je krásnější. A ze skály vystoupil ……, který však při pohledu na …… zkameněl a princezna byla zachráněna.
Název tohoto filmu?

Film č. 3.

A do třetice si dáme jeden velmi podařený upíří film, opět ze zahraničí. Děj filmu začíná v současnosti a jde v linii zpětně do minulosti. Je tak působivý, že tomu člověk téměř uvěří. Hlavní role si střihli dvě americké hvězdy: jeden je manželem Angeliny Jolie a druhý Katie Holmes. Pokud vyluštíte jména, upíří film už  bude hračka.
Takže jeho název?

Jména všech tří filmů pište v řadě za sebou do odpovědního boxu.

ODPOVĚDNÍ BOX klikni

Správnou odpověď se dozvíte v pondělí 16. 4. v dopoledních novinkách

Co můžete vyhrát?

Tentokrát opět hrajeme o dvě ceny: hry s erotickým nádechem od firmy Albi...

laškovánínevinné hrátky

  • Hra Laškování - erotická hra pro dvojice a odvážné párty (18+)
  • Hra Nevinné hrátky - erotická hra pro dvojice

Tato hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 13.4.2012 do 14.5.2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 7 hádanek, zařadíte se do slosování o hru Laškování. Pokud odpovíte správně alespoň na 9 hádanek, zařadíte se také do slosování o hru Nevinné hrátky.

Abyste mohla soutěžit, musíte být registrovaná a aktuálně přihlášená čtenářka. Též musíte mít vyplněné ve svém profilu údaje nutné k soutěžím.

Reklama