Sluneční paprsky nás již šimrají na nose a řada z nás se už nemůže dočkat, až se půjde koupat a slunit. V posledních letech výzkumy prokázaly již dlouho diskutovaný špatný vliv slunce na pokožku. Proto musíme svou pokožku dostatečně chránit, pokud ji chceme mít opálenou. Jednou z forem obrany proti slunci jsou pilulky Beta Karoten od firmy Walmark, které vám nyní chceme představit.  

Beta Karoten je důležitý provitamin, který je v lidském těle přetvářen ve vitamin A. Je potřebný pro udržení dobrého zdravotního stavu a chrání tělo před škodlivým působením volných radikálů. Volné radikály oxidací různých molekul mohou narušit buněčnou membránu, genetický kód, vlákna elastinu a kolagenu, čímž urychlují  stárnutí a rozvoj změn s tím spojených. Nevhodná životospráva, znečištěné životní prostředí způsobují jeho zvýšenou spotřebu a  je vhodné jej proto doplňovat formou vitaminových přípravků.

Účinky:

·         zdroj pro tvorbu vitaminu A

·         jako antioxidant přispívá k ochraně organismu před škodlivými účinky volných radikálů   

·         příznivě ovlivňuje obranné pochody kůže před ultrafialovým zářením a jinými škodlivinami

·         vhodný pro udržení dobrého zraku, blahodárně působí při očních potížích

·         přispívá k udržení kvalitní obranyschopnosti organizmu

·         zpomaluje stárnutí pokožky

Dávkování:        1 tobolka denně během jídla

Pro koho je přípravek zejména určen

Osoby vystavující se slunečnímu záření, pohybující se v znečištěném životním prostředí, osoby s nevyváženou, jednostrannou stravou, starší osoby, osoby náchylné ke vzniku melanomů, osoby se zhoršeným zrakem

 

Soutěž s Beta Karotenem

Více o tomto přípravku si můžete přečíst na stránkách www.walmark.cz . Zde také najdete informace o soutěži, do které se můžete zapojit, pokud si tento přípravek koupíte.

 

Co můžete vyhrát???

Ve hře je tentokrát 550 jednorázových vodotěsných aparátů AquaShot a jako hlavní cena skvělá digitální videokamera CANON DM-MV600i Kit. Navíc je pro každého přichystán dárek již při nákupu, a to v podobě 10 tobolek navíc zdarma v každém 100 tob. balení.!!!!

 

 

 

Reklama