Čtenářka streamline se nechce obracet zpět, protože „nějak to vše bylo a jinak to nebude“. Zato se soustředí na to, co přijde. Více v dalším příspěvku.

To je pravda, milá streamline, jen budoucnost můžeme (alespoň částečně) ovlivnit. Proč se trápit tím, co bylo? Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den i celý nový rok.


  • Co vám přinesl rok 2013?

Rok 2013 pro mě a mou rodinu byl plný změn - jak už to v životě bývá, změny byly příjemné i nepříjemné. Začalo nám to velmi smutně na začátku února, kdy zemřela má milovaná babička :-( Na začátku dubna přišla příjemná změna, kdy jsem po 3 letech na mateřské dovolené a následně pak po dalších 3 měsících strávených na pracovním úřadě (otřesná zkušenost) uspěla ve výběrovém řízení a získala zaměstnání :-) Bohužel ve stejnou dobu, kdy jsem já zaměstnání získala, přítel o své zaměstnání přišel... V květnu jsme si pořídili pejska (fenečku Bellu) z místního útulku - kříženku huskyho. V srpnu jsme přišli o našeho domácího mazlíčka králíčka Ogyho. Od září začala dcerka chodit pravidelně do školky, protože přítel po půl roce stráveném na pracovním úřadě nalezl stálé zaměstnání :-) V prosinci nám Bella nadělila 7 štěňátek, o která se nyní staráme a připravujeme je na odchod do nových domovů :-)

  • Jak na něj vzpomínáte?

Mám smíšené pocity... věřím, že letošní rok bude veselejší.

  • Co se vám vloni povedlo a nepovedlo?

Již se nechci obracet zpět, co se nepovedlo nebo povedlo - nějak to vše bylo a jinak to nebude :-) Soustředím se na to, co bude, protože to člověk ovlivnit může :-)

  • Stalo se ve vašem životě něco zásadního?

Vše, co jsem popsala v tom, co mi přinesl rok 2013 - to vše byly velmi zásadní změny.

streamline

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Rok 2013

  • Co vám přinesl rok 2013?
  • Jak na něj vzpomínáte?
  • Co se vám vloni povedlo a nepovedlo?
  • Stalo se ve vašem životě něco zásadního?

Prosím, další příspěvky už neposílejte, za chvíli se dozvíte, kdo vyhraje, a to knížku Sexy vrásky a velké lásky, kterou napsala India Knightová (nakl. JOTA).

obal

Reklama