Finalisté soutěže Muž roku strávili nabitý víkend v Hotelu Rajská Zahrada v Novém Městě nad Metují. Co tam dělali? Posilovali, cvičili, učili se mluvit, ale také se bavili a flirtovali.

sd

První den za dvanáctkou finalistů dorazila Katka Kornová, Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, Česká Miss World 2016 Natálie Kotková, Jan Přeučil, Eva Hrušková, Naďa Urbánková či Marcela Holanová. Na programu byla jízda na lodičkách, kterou některé známé tváře s finalisty nezvládli a skončili v místní řece. „Málem jsem se utopila, ještě že mám záchrannou vestu,“ křičela Andrea Bezděková, když jejich lodičku finalista Mirek Dubovický neukočíroval a skončili ve vodě.

sd

ds

Nadšená z Mužů roku byla Marcela Holanová. „Kluci by se mi hodili na opravu domu. Mám tam sice dělníky, ale oni by to zvládli taky,“ dodala s úsměvem. 

fg

Jan Přeučil s Evou Hruškovou si zatancovali na píseň kamarádky a oblíbené zpěvačky Nadi Urbánkové. Jan Přeučil kluky učil správně artikulovat nejen při pozdravu, ale i představení se. Právě to budou potřebovat na finálový večer. 

ds

Letos se podruhé volil Muž roku – sympaťák soustředění, kterého vybrali osobnosti, zástupci médií a sponzorů. Stal se jím Josef Kůrka, kterému je 24 let, pracuje ve vězeňské službě a pochází ze Slaného. Cenu mu předal ředitel soutěže David Novotný, Katka Kornová a vítězky České Miss. Vítěz soustředění Josef Kůrka poletí na mezinárodní soutěž. „Vůbec jsem to nečekal, ale jsem za tuto cenu moc rád. Udělám vše pro to, abych na soutěži v zahraničí dobře reprezentoval,” svěřil dojatý Kůrka.

sd

sd

V Novém Městě nad Metují to zkrátka žilo. Už za necelý měsíc to bude žít i v Náchodě. 26. srpna se zde totiž rozhodne o vítězi celé soutěže Muž roku. Slavnostní večer budou moderovat Karel Voříšek a Sandra Parmová.

ds

Zdroj foto: tisková zpráva

Reklama