sex

Na hlasité zvuky od sousedů můžete narazit zvláště v panelové zástavbě. Pověstné hlučné milování, zdá se, není fáma, jak si někteří členové naší redakce (včetně mě) mysleli. Čtenářka Monika nám napsala o své zážitku a my jsme se rozhodli přijít jejímu problému na kloub...

 

Milá redakce Ženy-in,

řeším intimní problém a nevím, na koho se obrátit, proto jsem se rozhodla svěřit se čtenářkám mého oblíbeného magazínu. Bydlíme na sídlišti a asi před dvěma měsíci se do našeho domu přistěhovali noví sousedé. Je to mladý slušný a sympatický pár, jenže po nocích se jaksi hlučně milují.

Asi tak týden mi to nevadilo, a dokonce mi to přišlo zajímavé. Inspirovalo nás to k vlastním domácím hrátkám. Problém je ale ten, že vstávám brzy ráno do práce. Když jsem vzhůru do jedné, naspím sotva čtyři hodiny.

Manžílek tak časně nevstává a noční dovádění se mu zalíbilo natolik, že ho vyžaduje prakticky pokaždé, když zaslechne, jak se za zdí milují sousedi.

 

 

Uvažovala jsem, že si se sousedkou promluvím, ale nenašla jsem odvahu. Přijde mi tak o generaci mladší než já. Určitě by na mě koukala jako na kravku, a to bych nechtěla, protože jinak vycházíme dobře. Nechci si po baráku roznést pověst nesnášenlivé sousedky.

Za ty dva měsíce jsem se pořádně nevyspala a zhubla jsem tři a půl kila, protože mužíčka chytla druhá míza. Zpočátku to bylo příjemné, ale dnes mě to spíš obtěžuje. Poradíte mi, co s tím?

Díky za pomoc, Monika

 

Je hlučná sousedská soulož po desáté hodině rušením nočního klidu? Na to jsme se zeptali právníka Stanislava Berana...

právník Stanislav BeranBezesporu ano. Rušení nočního klidu je přestupkem proti veřejnému pořádku.

Dle § 47 odst. 1 písm. b) zákona č. 200/1990 Sb. o přestupcích se přestupku dopustí ten, kdo ruší noční klid. Za tento přestupek lze uložit pokutu do výše 1000 Kč. Pokuta se ukládá ve správním řízení a je možno ji ukládat opakovaně, tedy za každý jednotlivý případ rušení nočního klidu.

Pokud se někdo tohoto přestupku dopouští, nejjednodušším řešením je zavolat Policii ČR, která buď zjedná nápravu domluvou, případně sepíše protokol a správní orgán následně uloží výše uvedenou pokutu.

Co byste dělala v Moničině situaci vy?

Reklama