Dobrý den ,

zdravím všechny srdečně v celé redakci. 

K rubrikám o sázení a luštění asi tohle: já luštím a luštím a korensponďákuju a esemeskuju vše, co se dá. Vyhrála jsem 1 DVD , 1 VHS a a malý parfém, tričko a tužky!!!

Já nikomu tedy žádnou výhru nezávidím a ani se nepozastavím nad tím, vyhraje-li někdo vícekrát hodnotnější ceny, o tom to přece celé není. Jde o to, že mě to baví, bystřím a procvičím mozeček, atd. Ale přála bych Vám vidět a slyšet jednu moji sousedku, sama nic neluští, neposílá, ale jak strašně závidí, to byste se pobavily. To víte, že já ji schválně kolikrát nakecám, co není pravda, a mám radost z toho, že se může uvztekat.

Jednou přinesl muž výplatu a já zrovna měla nachystanou větší částku na odnos do spořitelny, ONA zrovna přišla na kafe, tak jsem peníze shrnula na jednu hromádku a říkám jí: "Taková výhra se už vyplatí, ne!?" Víc než týden se mnou nemluvila, je to tak tři roky a dodnes neví, že to nebyla pravda!!! To je sranda, co? Proto já říkám, přej a bude ti přáno, a taky: nemusí pršet, stačí, že kape!!!

Moc zdravím a přeji hezký den. 

fialka


Takhle podvádět závistivou sousedku - styďte se :-):-)Namluvili jste někdy závistivcům, že jste vyhráli, i když to nebyla pravda?

 

Soutěžíte, luštíte, hádáte, vystřihujete?
   Kde? V televizních pořadech, časopisech?

   Vyhráli jste někdy něco?
         Připadá vám to jako zbytečné vyhazování peněz?
            Chtěli byste to zkusit, ale nemáte odvahu?
     Závidíte těm, kteří vyhráli?

Napište své příspěvky na:

 redakce@zena-in.cz


 

Reklama