Bydlení si vybíráme pečlivě, sousedy už méně. Většinou jen doufáme, že natrefíme na fajn lidi. Zdena (26) takové štěstí měla. Jen kdyby nebylo té jejich záliby…

S manželem dlouho hledali dům tak trochu mimo civilizaci, kde by měli dostatek soukromí. A nakonec se jim poštěstilo. „Objevili jsme dům několik stovek metrů za malým městečkem, na kraji lesa. Nebyl tam sám, vedle stál ještě jeden. Ale to už bylo to nejmenší. Obývali jej manželé v důchodu, takže nehrozilo, že by dělali nějaký velký rámus. Oba byli moc milí a my se radovali z koupě domu hned dvojnásob,“ vypráví Zdena. Netrvalo ale dlouho, než si všimla, že mají tihle příjemní staroušci své „mouchy“.

senior

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

„Když jsem ráno pohlédla z okna naší nové ložnice, myslela jsem, že mě šálí zrak. Ten děda stál na zahrádce úplně nahý a servíroval snídani své paní. I ona se tak nějak zapomněla obléci! Párkrát jsem zamrkala, ale byli tam pořád. V celé kráse! Sice nám to v tu chvíli přišlo k smíchu, ale z hlavy mi to už nešlo. To přece není jen tak! A také nebylo,“ pokračuje v líčení svého překvapení. Brzy už nebylo pochyb o tom, že mají sousedy nudisty.

„Víte, vám to možná přijde jako maličkost, ale opravdu není zrovna příjemné, když zahlédnete souseda, jak na zahrádce pracuje jen v rouše Adamově. Nebo sousedku, jak se válí rozcapená u bazénu bez plavek. Náš známý hned poznamenal, jak je super, že máme striptýz zadara. No jo, jenže jim už není dvacet, jestli mi rozumíte. A příjemný pohled už to nějaký ten pátek skutečně není,“ kroutí hlavou Zdena.

„Nechceme je v jejich zálibě nějak omezovat, bydleli tu první, ale měli by na nás brát ohledy. Nebo na naše děti, až budou. Od kamaráda právníka víme, že bychom je mohli udat a dostali by pokutu, protože je to přestupek - veřejné pohoršení, nebo snad i dokonce trestný čin výtržnictví. Jenže my něco takového nechceme. Líbí se nám tu a rádi bychom se sousedy vycházeli v dobrém, jinak nejsou špatní,“ tvrdí Zdena, která poslala manžela, aby s nimi promluvil.

„Dohodl se s nimi, že se budou trochu krotit, hlavně až budeme mít malé. I na tom, že mezi našimi zahradami vysadíme živý plot, na který nám dokonce přispěli. Teď jen netrpělivě čekáme, až vyroste,“ krčí rameny mladá žena.

Také si říkáte, jak je možné, že to nevadilo předešlým sousedům? „Oni prý byli stejného ražení,“ dodává Zdena.

Čtěte také:

Reklama