Milá redakce a ženy-in,

i já bych se s vámi chtěla podělit o inzertní zkušenost, která mi od základu změnila život....

Občas jen tak z nudy jsem si pročítala inzeráty na internetu, jakékoliv, a protože jsem holka zvědavá, leč trochu nesmělá, sem tam jsem zabrousila na nějaké ty seznamovací inzeráty.

Spíš jsem se tím bavila, než abych je brala vážně. Vždycky jsem si představovala, jak ten dotyčný vypadá, jaký asi je... Pořád jsem si říkala, vždyť je tolik příležitostí v životě, kdy můžeme někoho potkat, oslovit, zaujmout.

Jenže čas plynul a já v tom reálném životě nemohla potkat toho pravého. Jednak jsem se bála někoho oslovit a jednak nejsem ten typ, který zaujme na první pohled.

Nemyslím, že bych byla nějaká ošklivka, prostě normální holka. A čas plynul a ve mně hlodal červíček, kdo nic nezkusí, nic nezkazí. A zhruba před dvěma roky jsem i já zkusila svoje štěstí, pár kluků jsem písemně oslovila, pár oslovilo mě.

S některými jsem se setkala i osobně, někdy to bylo fajn, jindy zase slušnej trapas, snad největší ale byl, teďka se tomu už jen směju, ale tenkrát mi do smíchu rozhodně nebylo. Šla jsem na rande s klukem, se kterým jsme si neposlali fotku a ani jsme si nenapsali, kde kdo zhruba bydlí, no a jaký bylo překvapení, když se z onoho krasavce na internetu vyklubal můj soused, který se velmi rád promenáduje po zahradě v antisexy pruhovaných trenýrkách, a navíc je to velkej rozumbrada. No, prostě hrůza. Teďka se už vídáme zřídka, ale i tak myslím, že se oba cítíme tak trošku trapně.

Moc chuti do dalšího seznamování po internetu jsem už neměla, ale po čase mě zaujal přece jen jeden inzerát. A hned řeknu, že to byl ten poslední, který jsem kdy na seznamce četla.

ON je pro mě pan Úžasný a já vím, že je to tak i obráceně. Samozřejmě i u nás se sem tam vyskytne nějaký ten mráček nedorozumění, prostě jak to v životě chodí.

Snad bych jen chtěla na závěr napsat... letos 9. 9. ve 12 hodin si řekneme své ANO a půjdeme ruku v ruce vstříc naší budoucnosti.

DIXI


Milá DIXI,
snad i vzhledem ke svému dnešnímu článku jste mě tím svým příběhem, a především jeho koncem trošku rozhodila :-) ... ale nezlobím se. Ať vám svatební datum přinese hodně pohody do budoucna. Třeba jste svými řádky dodala osamělým ženám-in odvahu zkusit to také přes inzerát.

Nebo máte důvod, proč inzeráty nemáte ráda?
Něco jste objednala, a nic nepřišlo?
Někdo vás přes inzerát podvedl?
redakce@zena-in.cz   

Reklama