Vážená redakce,

nerada o této historce přemýšlím, ale když máte tohle téma, nemůžu odolat.

Můj soused je starý plesnivý dědek, a ještě ke všemu je do mě strašně zamilovanej :-(

Začalo to v mých 15 letech, kdy se se mnou normálně bavil a zdravil mě jako svou sousedku, prostě slušňák. Ale pak mi začaly chodit nemravné dopisy, jak mě miluje a co všechno je na mně krásné.

Ze začátku jsem tyhle dopisy vyhazovala a vůbec na ně nereagovala. Když jsem ho potkala na ulici, rovnou jsem mu řekla, že si nepřeji, aby mi něco takového posílal, že ho ohlásím na polici. Nic nezabralo. Ba naopak - začal nás někdo v noci prozvánět na pevnou linku. A že to nebylo nic příjemného!!!

Tak se můj taťka naštval a zavolal mu, ať laskavě otravuje někoho jinýho. Zas nic.

Asi byl ten chlápek vážně nějak nemocnej, protože když mi bylo 19 let, zazvonil u nás doma (ano, přesně tak dlouho mě otravoval), abych se s ním šla podívat na ohňostroj.

Já naštěstí nebyla doma, ale to bylo něco na mého otce. Vylítl ven (ještě v papučích) a řval, že si ho chytí. Dědek asi pochopil, kolik uhodilo, tak začal pelášit. Bohužel ho taťka nedohonil, rozbila se mu pantofle :-)

Ale tak jako tak, jsem si myslela, že už bude klid. Nebyl - začaly mi chodit další dopisy a mnohem hustější: že by se mnou chtěl založit rodinu....

No, bylo mi na zvracení :-(

Tak jsem se prostě rozhodli, že ho udáme. Jenže on nás předběhl! Nevím kdo, ale my rozhodně ne, v dědkově v baráku vyvěsil letáky, ať si na tohoto občana dáváme pozor, že obtěžuje mladá děvčata... on si myslel, že jsem to o něm napsala já nebo můj taťka, tak nás udal na policii - prostě to udělal dřív, než jsem stačila zareagovat, že vlatně on je ten špatnej.

Mého taťku a mě si pozvali na policii, sepsali jsme protokol, že jsme tento leták viděli poprvé, a to že on obtěžuje nás. Mohla jsem předložit i důkazy - dopisy.

Sice jsme tím nic nedocílili, stejně by ho nezavřeli, je prý psychicky mimo.

Ale aspoň mě už neobtěžuje, nechodí mi dopisy, ani nám nevolá - teda zatím, musím zaklepat na dřevo :-)

Tak to by bylo vše, jen jsem vám chtěla napsat, že sousedi nebývají jen slušní lidé, ale i zvrhlí a nemocní, kteří komplikují život ostatním!

Vaše Deni


Deni, z dnešních příspěvků se mi spíše zdá, že většina našich sousedů je spíše nenormálních :-(. Uf, copak ti lidé nemají co na práci, když mají ještě chuť otravovat život ostatním?

Neříkejte mi, že okolo sebe máte jen sousedy, se kterými se trápíte? Napište nám svůj příspěvek na téma Sousedské vztahy.

redakce@zena-in.cz 

Reklama