O tom, že jsou sourozenci na dálku propojení, můžeme diskutovat. Občas se ale objeví důkazy, že tomu tak skutečně je - jeden takový příběh zaslala čtenářka Malinke-kote...

Věříte v propojení sourozenců? Čtenářka Malinke-kote cítí, když se její sestře něco vážného přihodí....


Přeji všem pěkný a snad slunečný den,

včéra jsem stále zkoumala jaké že to dnes téma bude a až ráno jsem ho zjistila. Nějak mi to někde uniklo a také proto jsem se rozhodla napsat dnešní opravdu krátký příběh. Co si tak matně pamatuji tak jsem měla snad pouze jen jednu předtuchu, ale ne moc příjemnou. Je to už pár let zpátky, byl asi rok 2004, sakra to to letí. Chystali jsme se se sestrou do školy a já měla špatné tušení. Sestra chodívala v tomto roce dříve do školy než já, protože jezdila už na střední a já byla na základní škole deváté třídy.

Nějak se mi nechtělo do školy, nebylo mi dobře a měla jsem strach, že se něco někomu stane. Nevím proč, ale měla jsem mráz po zádech. V zápětí mi za chvíli volala mamka, že sestru srazilo auto ať jí najdu ve zlatých stránkách číslo k taťkovi do práce. V ten den byli oba dva v práci. Když jsem jí číslo našla a volala zpátky, tak jsem byla hodně vyklepaná a měla jsem ještě větší strach než předtím, kdy jsem vycítila, že se něco stane a tak jsem zůstala doma. Nezmohla jsem jít ani do školy a tak jsem zůstala doma a čekala co se jí doopravdy stalo a jestli je v pořádku. Naštěstí vyvázla jen s modřinami a se zlomenou nohou, ale její kamarádka, která to schytala ještě více, protože byla blíže k tomu autu tak bohužel dostala šrouby do nohy. Moc nepříjemná záležitost a člověk s tímto dlouhodobě marodí. Dokonce i sestra se zlomenou nohou marodila půl roku.

Tak to je asi tak vše, kdy jsem někdy nějakou předtuchu měla. Zda ještě nějaká byla to už si bohužel nepamatuji. Jedinou tuto nepříjemnou událost si pamatuji jak kdyby se to stalo včéra. Užijte si dnešní krásný a snad teplý den, já se odkláním zase na zahrádku :-)

Malinke-kote

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22.6.2012: Máte šestý smysl?

  • Měla jste někdy tušení?
  • Cítíte v kostech, že se nějaká událost stane?
  • Dostáváte od „Osudu“ varovné signály?

Popište mi konkrétní příběhy, které se vám staly a vy jste tušila, že to tak dopadne, ať už to dopadlo dobře či špatně. Příspěvky mi posílejte do redakční e-mailové schránky (viz níže), a to nejpozději 22.6.2012 do 15.00 hodin. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na uveřejnění a také šanci na získání dárku, kterým je tentokrát vpravdě osudová hra - dřevěné Šachy od firmy Albi.

sachy

Reklama