Milá Meryl,

po přečtení vašeho článku jsem se rozhodla, že se s vámi podělím taky o svůj zážitek, a to z dovolené na Lipně, kde nás s přítelem, teď už s manželem, napadla podobná "hovadina", ale ne v kánoi, nýbrž v pramici.

Měla jsem zábrany, bála jsem se, že nás bude někdo okukovat, ale vzhledem k tomu, že bylo pod mrakem, tudíž pravděpodobnost, že se bude někdo koupat, odpadla, jsem nakonec souhlasila.

Dopádlovali jsme doprostřed jezera, tam jsme se tedy na to vrhli - na těch tvrdých podlážkách tedy vážně nic moc - zato nás ale rozesmálo, jak se kolem loďky při každém přírazu začala dělat velká kola :-))) Ale vrcholem všeho bylo, že nebezpečí okukování nepřišlo z vody, ale z naprosto nečekané varianty, a to, že nad námi začal přelétávat vrtulník!!!!!

Vzhledem k tomu, že ze mě toho moc vidět nebylo, jsem měla jen záchvat smíchu, ale přítel prohlásil, že "holej zadek mu teda nikdo očumovat nebude". Takže jsme se se svými radovánkami přesunuli do stanu, kde jsme je úspěšně dokončili k uspokojení všech zúčastněných :-)

Podobné akce jsme podnikli ještě několikrát, ale na tuhle vzpomínáme obzvlášť rádi, tak snad vás taky trochu pobaví.

S pozdravem Tercie
--------------------------------------------------------------------------------------------

Milá Tercie,

tak jsi mě opravdu rozesmála. Moc díky za Tvůj příspěvek. :o)))