Konzervativního manžela má čtenářka Iva K. Jí samotné se projevování citů na veřejnosti líbí a už dokonce viděla milující se pár v lese, ale její manžel jí dá maximálně pusu na 1. máje...

První čtenářkou, která podporuje jakékoli projevování citů na veřejnosti, je Iva K. Tvrdí, že jde hlavně o kouzlo okamžiku.


Líbání na veřejnosti, není nic jiného než projevování citů. Patří to k člověku, stejně jako vztek, láska, rozmrzelost, nebo strach. A když chce někdo dát lásku najevo, ať si ji dá. Protože jde o kouzlo okamžiku. Za pár hodin, než dojede člověk domů, to kouzlo už může vyprchat. Naštěstí nežijeme v Anglii, abych se neustále kontrolovala a dusila v sobě city. Navenek se tvářila jinak, než jak to cítím uvnitř. Nevadí mi to. Když se teda přede mnou neodhalujou a neosahávají, tak líbačka mi rozhodně nevadí. A když to tedy někomu vadí, ať odejde, nebo ať se dívá jinam. Jednou jsem načapala páreček při procházce lesem. Byli v tom nejlepším a kryli se trávou. Byli dokonce na dece, takže ten svůj výlet do lesa plánovali. Mě ale vůbec nešokovali. Prostě jsem hned vycouvala a šla jsem pak opačným směrem. Na co taky má člověk vzpomínat v šedesáti, když by se celý život jen kontroloval a vše si nechával na doma. Můj manžel je v tomto velmi konzervativní a na veřejnosti mi dá pusu pouze na 1. máje :-) A to je pusa na čelo, jak babičce na smrtelné posteli . On už jinačí nebude, má pocit, jako by ho pořád někdo sledoval a umravňoval. Zato já jsem živel, a na okolí moc nehledím.

A pro pobavení posílám video jednoho moc zamilovaného... chlapečka :-)

Iva K.

Pozn. red.: Text neprošel korekturou.

Téma dne 16. května 2012: Veřejné projevování citů

  • Jak moc projevujete svou náklonnost na veřejnosti?
  • Jaké párové chování vám na pohled vadí?

Své příspěvky k tomu to tématu zasílejte na naši redakční e-mailovou adresu (viz níže) nejpozději do 16. 5. 2012 a 15.00 hodin. Délka příspěvku nechť je rovna nebo delší tomuto odstavci textu. Vybrané příspěvky uveřejníme a jeden z uveřejněných odměníme krásným a hodnotným dárkem, který se k tomuto tématu vysloveně hodí: erotickou hrou Laškování, určenou pro dvojice a odvážné párty (vydalo Albi).

laškování

Reklama