Milá Markéto,

když jsi vyhlásila téma “Vášnivá středa”, vzpomněla jsem si na jeden svůj erotický zážitek.

Byla jsem tehdy rozvedená a skoro dva roky jsem žila takřka jako jeptiška. Až pak jsem poznala svého nynějšího muže.

To jsem tehdy ovšem ještě netušila. Jediné, co jsem v té době byla schopná vnímat, bylo to, že jsem příšerně zamilovaná. Byl pravý opak mého exmanžela. Pozorný, citlivý, chápající. A také velmi mužný.

Naše přitažlivost byla vzájemná. Věděla jsem, že tak, jak jsem rozpálená já z něj, je rozhicovaný i on ze mne. Jasně, že jsme na to nevlítli hned, ale nějak dlouho nám to teda zase netrvalo.

Jeden víkend jsem dala dcerku k rodičům a jeli jsme s přítelem na Šumavu, kde jsme měli v plánu si užít trochu přírody, zábavy a samozřejmě jsme také oba dva toužili zpečetit náš vztah tím, že se jaksi tělesně oddáme jeden druhému.

Těšila jsem se a zároveň jsem byla docela rozklepaná. Dělala jsem si docela hloupé a zbytečné starosti, jestli ho třeba nezklamu, jestli se mu to se mnou bude líbit a celkově jsem se zabývala myšlenkami, jakéže to s ním asi bude. Byla jsem přesvědčená, že to bude nádhera. Jihla jsem jen při jeho dotycích, objetích a polibcích a po ničem jiném jsem netoužila víc než po tom, aby naše těla splynula v jedno.

Večer na hotelovém pokoji k tomu tedy došlo. Byli jsme oba dva strašně vzrušení, a i když jsme už samozřejmě měli něco za sebou, alespoň z mé strany to bylo něco jako “tenkrát poprvé”.

Když mě objal a začal mě pomalu líbat a hladit, byla jsem na chvíli úplně bezvládná a paralyzovaná. Asi to způsobila ta dlouhá sexuální abstinence, obava a příšerná spalující touha, nevím. Všechno dohromady to s mými hormony pořádně zamávalo, a když se líbání a hlazení začalo stupňovat a jeho vzrušení z něj stříkalo jako voda z požární hadice, ztratila jsem najednou všechny zábrany a strach a celá a bezvýhradně jsem se mu oddala.

A užívali jsme si to skutečně nádherně. Tak dlouhou předehru jsem nikdy předtím ani nikdy potom nezažila. Zkoumali jsme svá těla, líbali se hladili, objevovali citlivá místečka, zkrátka hráli jsme si spolu až do zemdlení. Zapomněla jsem na celý svět, byli jsme jen ona a já. Jeho něžné ruce, které uměly i pěkně pevně stisknout, horké rty, které pokryly polibky můj každý kousek. Když se dostal až na to nejintimnější a nejcitlivější místo a začal mě jemně prozkoumávat jazykem, přímo jsem šílela blahem a nepřála si nic jiného, než ho cítít v sobě.

Vniknul do mě a naše těla se konečně spojila a stejně tak se sjednotily i naše vzdechy, steny a tlumené výkřiky, které pomalu ale jistě nabývaly na decibelech.

Bylo to prostě něco úžasného, skvělého, nepřekonatelného.

Pak jsme vyčerpaně leželi, objímali se, hladil mě po vlasech a já jsem se cítila neuvěřitelně šťastná.

Ráno jsme si poněkud jemněji a střízlivěji zopákli naši noční spanilou jízdu, vysprchovali se, oblékli a šli dolů na snídani. Já stále v takovém nějakém sexuálním opojení, myšlenkami jsem pořád byla tak nějak na půli cesty do nebe. Z tohoto bohulibého snění a rozpoložení jsem ale velmi brzy vystřízlivěla.

Hotýlek, ve kterém jsme bydleli, byl velmi malý, spíš jen takový penzionek a všechny pokoje byly na jednom patře. Jako hosté tam byly většinou rodiny s dětmi a pak jeden starší manželský pár.

Když jsme tedy přišli do jídelny na tu snídani, nemohlo mi uniknout, jak se na nás upřely oči všech přítomných.

Dámy si mě prohlížely poněkud závistivě a také trochu pohoršeně, oči jim sklouzly na mého přítel a probodávaly ho svými radary tak mohutně, že kdyby vysílaly nějaké laserové paprsky, stál by před nimi dozajista nahý.

Pánové měli na tvářích usazený takový ten hezky chlípný, prasácký výraz a zcela nestydatě si mě měřili od hlavy až k patě.

Zrudla jsem jako vlčí mák, a tím jsem u všech diváků pravděpodobně získala alespoň částečné sympatie, protože se usmáli a opět se zahleděli do svých talířů.

Myslela jsem, že se hanbou propadnu! Podívala jsem se na svého přítele, který se tvářil jako Rambo, když zachránil celou armádu před jistou smrtí, sebejistě na mě pohlédl, naklonil se velmi blízko k mému uchu a šibalsky mi pošeptal: “Tak vidíš, líbilo se jim to.”

Nezabila jsem ho. I když jsem v tu chvíli měla docela chuť to udělat. Jenže – to bych se vlastnoručně připravila o toho nejskvělejšího chlapa, kterýho jsem kdy v životě potkala.

 Andy

 

Milá Andy, děkuji Ti za krásný příspěvek, který se mi opravdu moc líbil!
Pochopitelně i tvůj příběh putuje do slosování, a pokud budeš mít štěstí, můžeš vyhrát krásný a vzrušující vibrátor, nebo Venušiny kuličky!

Soutěžní příspěvky posílejte během dne do 16:00 hodin!

Výherce se dozvíte zítra, během vydání.

Reklama