Kdo by nechtěl nahlédnout do soudní síně a v přímém přenosu zhlédnout skutečné případy lidí, kteří se dostali do křížku se zákonem. Populární americký pořad Soudkyně Judy, který objasňuje cestu ke spravedlnosti, byl již čtrnáctkrát nominován na cenu Daytime Emmy Award. Nyní přichází skrze stanici CBS Reality na české obrazovky.

Hlavní osobou pořadu není nikdo jiný než samotná Judy Sheindlová, která patří mezi nejvíc vydělávající hvězdy šoubyznysu s šokujícím honorářem 45 milionů dolarů za rok. Podle žebříčku časopisu Forbes vydělává dokonce víc než herečky Cameron Diazová a Nicole Kidman nebo topomodelka Gisele Bundchen.

tv

Soudkyně Judy Sheindlová, která poodhaluje divákům intimní prostředí soudních síní, se stala v USA celebritou. Sama ovšem hodnotí své povolání s respektem a vážností. Právničkou chtěla být od svých mladých let. „Po svém otci jsem zdědila výmluvnost. Myslel si, že se vydám se svými schopnostmi na politickou dráhu. V dospělosti jsem si ale uvědomila, že budu mnohem lepší právničkou,“ vysvětluje Judy Sheindlová. Uplynulo několik let a Judy se opravdu právničkou stala a dosud již předsedala více než 30 000 případům. „Jedná se o vzrušující a vyzývavou kariéru. Za svůj největší dosavadní úspěch ale považuji skutečnost, že mám báječnou a milující rodinu, pět dětí, zdravá a šťastná vnoučata,“ dodává na závěr.

Živé soudní drama vám ukáže hádající se páry i přátele, ale i bratrské půtky. Budete přímými svědky objahob, ve kterých se budou obě strany snažit zaujmout soudkyni a přesvědčit ji o svém názoru. Kde se nachází pravda a spravedlnost? Můžete hádat a porovnat své hodnocení s finálním rozsudkem podle newyorského práva, a to každý den v 15:10 a 15:35 na stanicic CBS Reality.

tv

První epizoda Soudkyně Judy je nabitá kuriózními případy. Jak soudkyně vyřeší problémy mladé chůvy, které si způsobila příliš divokou domácí oslavou?

Co se stane se zanedbávaným dítětem, které je týráno v péči opatrovníka? Jak se bude obhajovat žena obviněná z vandalství, kterého se měla dopustit na autě nové známosti svého přítele? Co vedlo k hádce nad popelem zesnulého? Minuty naplněné emocemi a napětím, to je Soudkyně Judy s neoblomnou zastánkyní zákona Judy Sheindlovou.

tv

(TZ)

 

Reklama