Tom Ellis (42)

clanek.jpg
Foto: Profimedia

Sice se netají tím, že je samotným pánem pekel, ale nikdo mu zpočátku příliš nevěří. Charismatického Toma Ellise a jeho herecký výkon si můžete vychutnat v šesti sériích seriálu Lucifer na Netflixu. V pekle už ho to příliš nebavilo, a tak se Lucifer Morningstar přesunul do Los Angeles, kde provozuje noční klub, pomáhá vyšetřovat vraždy detektivce Chloe a snaží se napravit špatnou reputaci, kterou má postava ďábla mezi lidmi. Lucifer totiž v seriálu není tím, kdo špatné skutky činí, ale tím, koho Bůh pověřil jejich trestáním.

V seriálu hraje důležitou roli nejen jeho uhrančivý pohled, ale také jeho svalnaté tělo, které dává rád na odiv. Čtvrtý díl šesté řady se navíc odehrává v nudistické kolonii. Celou scénu ve stylu Austina Powerse označil Tom Ellis za zábavnou.

David Corenswet (28)

6163e29d4cf61clanek.jpg
Foto: Profimedia

Za zmínku určitě stojí i americký herec David Corenswet, který ztvárňuje hlavní roli Jacka Castella v seriálu Hollywood. Ten má zatím jen jednu řadu o sedmi epizodách, ale divácké ohlasy nejsou zklamané. Děj se odehrává v poválečném Hollywoodu, kde se skupina herců snaží uplatnit v šoubyznysu. A pokud byste měli po sedmi dílech Davida Corensweta stále málo, objevil se také ve dvou sériích seriálu Politik z roku 2019. Stojí za ním stejný tvůrce Ryan Murphy a děj se tentokrát odehrává na střední škole.

Lucas Bravo (33)

profimedia-0633866562.jpg
Foto: Profimedia

Oddechový seriál Emily v Paříži o Američance, která se za prací vydává do Francie, přinesl nejen zajímavou módní inspiraci, ale také herecký objev v podobě Lucase Bravy. Ten hraje v seriálu šéfkuchaře Gabriela a mezi ním a hlavní hrdinkou v podání Lily Collins přeskočí jiskra. A není divu – modrozelené oči v kombinaci s blond vlasy a francouzským šarmem – to je výbušná směs. Seriál má zatím jednu desetidílnou řadu, ale skalní fanoušci už se nemohou dočkat prosince, kdy bude vydána druhá řada. A to znamená deset nových dílů.

Miguel Ángel Silvestre (39)

profimedia-0613529753.jpg
Foto: Profimedia

Současnou seriálovou hvězdou je také španělský herec. Miguel Ángel Silvestre měl být původně profesionální tenistou, ale po zranění ramene skončil u modelingu a herectví. Což je pro divačky, které mají rády opálené fešáky s širokým úsměvem a sexy strništěm, jedině dobře. Pustit si ho můžete v mysteriózním seriálu Osmý smysl, v sérii o drogovém bossovi Pablu Escobarovi s názvem Narcos nebo ve 30 stříbrných, kde hraje starostu města, který odhalí celosvětové spiknutí s náboženskou tématikou.

Jensen Ackles (43)

profimedia-0433861320.jpg
Foto: Profimedia

Americký herec je stálicí hororového seriálu Lovci duchů. Do toho se ale pouštějte jen v případě, že máte opravdu hodně volného času. První řada byla totiž odvysílána už v roce 2005 a od té doby jich vzniklo celkem patnáct. Každá má kolem dvaceti dílů. Jensen Ackles hraje postavu Dean Winchester, který se svým bratrem putuje po USA a setkává se s nadpřirozenými jevy.

Zdroje: ČSFD, Profimedia, Wikipedia, Netflix

Čtěte také:

Reklama