detektivky

Skoro to vypadá, že stará dobrá Anglie už musí být docela vyvražděná. Když se podíváte na závratnou produkci detektivek, které jsou zde vytvářeny, protočí se vám panenky: vraždy snad v každičkém koutu ostrova, inspektoři a slavní vyšetřovatelé, milé stařenky řešící záhady... Anglické detektivní seriály, to je prostě řemeslo, jak má být. Jako se o českých ručičkách říká, že jsou zlaté, troufám si říct, že totéž tvrzení by se dalo bezesporu použít i na anglické detektivky. Která je ale nejlepší? To můžete pomoci poodhalit právě vy, milé čtenářky!

Stejně tak jako se udílí různé akademické ceny, udílí se i ceny divácké. My sice žádnou plaketu ani hodnotnou odměnu připravenou nemáme, přesto nás zajímá, který anglický detektivní seriál je ten váš nejoblíbenější!

Protože je jich ale skutečně velké množství, udělali jsme malý předvýběr. Doufáme, že jsme se vám trefili do vkusu a že budete s předvýběrem spokojené.

Kritéria a pravidla hlasování

Nominované seriály musí pocházet z Anglie. Musí jít o seriál, nikoli film. Seriál do finálové pětice nominuje redakce většinovým počtem hlasů. Každá čtenářka může udělit právě jeden hlas jednomu z pětice nominovaných seriálů. Anketa je řazena anonymně, aby nedošlo k ovlivnění čtenářek.

SOUTÉŽ: Vyhrajte anglické detektivky!

Vyhrajte jeden z deseti časopisů TOPseriál, věnovaný anglickým detektivkám! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a jeden z těchto skvělých časopisů může být váš! Otázka zní...

Jak se jmenuje ústřední vyšetřovatel v seriálu Vraždy v Midsomeru?

  1. Sherlock Holmes
  2. Tom Barnaby
  3. Sir Charles

Neodpovídejte do diskuze pod tímto článkem! Odpovědi vkládejte do připraveného odpovědního boxu, ke kterému se prokliknete skrz následující odkaz...

Soutěž končí v pondělí 2. 8. 2010 v 10.00 dopoledne.

Reklama