Krásné pondělí všem.
   
Tak to mám za sebou!!!
Byly byste na mě hrdé. Zvládla jsem to, podle Vašich rad, na jedničku s hvězdičkou a protože jsem to slíbila, píšu jak vše dopadlo.
 
Začalo to tím, že jsme přišli pozdě a protože si nebylo kam sednout, muselo se kvůli nám vše stěhovat. Takže jsme se chtě-nechtě stali středem pozornosti.Bývalého jsem ignorovala, zubila se na všechny strany i když ve mě byla malá dušička a čekala co bude. Dlouho se nic nedělo, ale pak se bývalý posilnil akolholem
a začal. Nenásilně nejdřív rýpáním, ale když jsme se s přítelem zmínili, že bychom rádi stavěli dům, začalo být
hůř. Sprostě nadávat si netroufal, bylo tam přeci jen dost lidí, ale nařkl mě opět z toho, že jsem "strašně na prachy",
"takovou, že si mě pamatuje" a že "jsem pořád stejná" atd.
Věnoval tomu všemu takovou pozornost a jeho přítelkyně zatím seděla sama a on si jí nevšímal. Vzpomněla jsem si na sebe a na to jak to bylo stejné. Bylo mi jí líto. Nakonec jí vypakoval domů, sám zůstal až do raních hodin a neustále mi chodil povídat o tom jak je teď šťastný, spokojený a mě to přeje také. Tak jsem poděkovala a prohlásila, že jsem mu vděčná za seznámení s mým budoucím manželem, protože my dva "to byl prostě omyl a pro mě i velké rozčarování". 
A na to mi řekl - a teď se podržte dámy - "já jsem se náhodou změnil, abys věděla, a chodím prdět na WC".
 
Myslím, že k tomu není už co dodat. Jen se sama sobě divím proč jsem tohle neviděla dřív, vždyť jsme spolu žili několik let.
 
Ještě jednou Vám všem moc děkuji za rady a za podporu.
 
Vaše Mončí

Milá Mončí,

ďakujeme za výborné správy. Sme radi, že to všetko dobre dopadlo! Prajeme veľa šťastíčka a hlavne lásky :-) !!!

Krásny deň :-)

Reklama