Dobrý den, 
 
nevím, jestli je tahle věc až tak závažná, abych kvůli tomu psala SOS… ale poslední dobou mne to docela trápí, a když je dnes zrovna takové příhodné téma… 

Zkrátka se mi už několikrát zdál takový nepříjemný sen, ze kterého vůbec nemám dobrý pocit. Pokaždé to bylo v trochu jiném prostředí, ale přesto stále vlastně o tom jednom. Jsem na pláži nebo na pobřeží nějakého města, nejsem tam na dovolené, ale spíš jako bych tam bydlela, dívám se k moři, to se začne vzdouvat, zvedá se v něm obrovská vlna, za chvíli je tak vysoká, jako nejvyšší domy kolem, je to taková obrovská stěna, a stále roste a roste a já ji s děsem v očích pozoruji… někdy se před ní snažím utéct, minule jsem se škrábala na nějaký vysoký břeh porostlý trávou, která se mi zarývala pod nehty.

Všechno je to velmi živé. A když už ta stěna začne pomalinku padat a mně je jasné, že jsem nevyšplhala dostatečně vysoko, a že se tedy jistojistě nezachráním, tak… se probudím. A dlouho, dlouho se z toho snu pokaždé vzpamatovávám.

Je to opravdu hodně nepříjemné a obtěžuje mě už jen to, že na to musím pořád myslet.
Nevím si s tím rady, co by to asi mohlo znamenat, co se mi ten sen snaží naznačit… v žádném snáři nic podobného neumím vyhledat. A tak se tím jen trápím a nevím, jak se toho proklatého snu zbavit… neporadíte mi někdo?

Klára


Milá Kláro,
moře a vlny... To je jasné sexuální napětí.:))) Někde jsem to četl. A jestli vás pronásleduje jedna vééélká vlna... Zamyslete se nad svým osobním životem, jestli je všechno, jak má být.:) A pokud ne, tak někomu klidně řekněte, ať už konečně přestane dělat vlny... :)

Máte podivně tíživé sny? Napište nám o tom na adresu redakce@zena-in.cz!