Obracím se na vás, kamarádky čtenářky, s velkou prosbou. Dnešní téma mi úplně padlo do noty. Mám dlouholetou dobrou kamarádku a ráda bych jí udělala radost. Kamarádka Gábina je srdcem tramp, i když už nám je skoro 40. Jakmile začne jaro a blíží se léto, začne nás, ostatní kámošky z party, otravovat, že letos už opravdu musíme někam na osadu, pěkně na čundr, užít si s kytarou a zavzpomínat na mladé časy. Je hodně pracovně vytížená a má dvě děti, takže její trampské touhy vyplývají na povrch jen náhodně, ale za to intenzivně. Pokud sedíme někde v hospodě a někde se vyskytne nějaký chlap s kytarou, okamžitě končí v jejích spárech, musí hrát Dajánu a podobné trampské perly. Zasněně pozpěvuje, kupuje hrajícímu panáky a velmi často se stane, že tento chudák má do rána o zábavu postaráno.
 
Protože ji máme rády, rozhodly jsme se, že jí k letošním narozeninám koupíme trampskou výbavu, chtě nechtě zorganizujeme výpravu na nějaké osady a vystavíme jí ze srandy certifikát o nominaci na volbu miss osada. Jenže! Sehnat tyto věci (zpěvník, klobouk nejlépe s liščím ohonem, tele... atd.) je dost velký problém. Proto se na vás obracím. Pokud by se vám něco doma válelo, co vytahujete ze skříně se smíchem, že tohle už fakt nosit nebudete, nebo kdybyste mi poradily, kde by se to dalo sehnat, věřte, že uděláte radost nejen mně.

Kdyby se někdo ozval, byla bych moc ráda!
 
A pokud vás toto téma zajímá, ráda pošlu do redakce zprávu, jak naše mise do osady dopadla. Tedy, pokud se ještě tyto setkání v létě konají. Pokud ne, budeme se muset složit na nějakého zdatného kytaristu a probdít s Gábinou minimálně dvě noci u táborového ohně. Ale protože ji máme rády, co bychom pro ni neudělaly :). Navíc, je to hezký dárek k narozeninám, co říkáte??? :-)))))
 
Předem moc díky, Zuzana


No, ženy-in, kde se kupuje trampská móda? A nepřebývá Vám doma něco?

Na mně se tyhle věci zásadně rozpadají v průběhu let používání... :)

redakce@zena-in.cz

Reklama