Zdravím na Ženě-in,
dlouho jsem přemýšlela, zda mám napsat, ale nakonec jsem se rozhodla, že poprosím o radu. Možná má nebo měla některá ze čtenářek podobný mindrák. Počítám s tím, že půlka holek se bude smát a další kroutit hlavou, ale pro mě je to opravdu něco, co mě trápí.

Jsem 29letá svobodná matka krásného skoro 4letého klučiny. Nikdy jsem si nestěžovala na svůj stav, malý se narodil plánovaně s mým někdejším přítelem, bohužel při porodu byly nějaké komplikace - malej je hyperaktivní a není to s ním zrovna lehké, ale srovnali jsme se a nyní jsme relativně v pořádku. Až na tatínka, který první 4 měsíce s námi sice vydržel, ale pak to vzdal. Nebudu rozepisovat, jak to bylo (někdy stále je) těžké, nebýt rodičů, kteří mi byli velkou oporou tak nevím, jak bych to zvládla.

Ale můj problém se týká něčeho trošku jiného. Od ledna jsem začala chodit zase do práce, místo je fajn, fajn lidi, i peníze, stěžovat si nemůžu, navíc mi tolerují i kratší prac. dobu a našla jsem si tam i přítele. Je to kluk o 2 roky mladší, ale řekla bych serioznější, je s ním legrace, zatím spolu začínáme jen tak chodit, celkem si „sedli" i se synem a začala jsem se tak nějak těšit na budoucnost. Ale nyní k problému, bojím se před ním být nahá. Já vím, je to blbost jak hrom, je mi skoro 30, ale po porodu mám dost vytahaná prsa, přece jen malej byl dost divokej a tahal za ně, kojila jsem 15 měs., navíc jsem v prvních 3 měsících po porodu zhubla 25 kilo (až v 5. měsíci jsem se vyspala víc než 4 h denně, o jídle ani nemluvím) a teď se občas srovnávám se stejně starýma holkama a mám z toho dost mindrák. Snažím se sice posilovat a mám i nějaké ty krémy, ale moc to nepomáhá. Tablety jsou prý na houby. Je mi jasné, že pokud je to ten pravý", asi nebude jeho jedinou prioritou na mně moje poprsí, ale zas na druhou stranu je asi zvyklý na trošku něco jiného :-). Díky push-upkám to zatím úspěšně maskuji, ale vyhýbat se sexu nemůžu donekonečna. Nevím, jestli mám být upřímná a říct mu, čeho se bojím, a nebo to nechat a prostě doufat, že to třeba nebude tak řešit jako my ženské. Na příští týden jsem naplánovala romantický víkend na chatě, tak mi, prosím, poraďte, jestli máte nějaké podobné zkušenosti.
Díky
Veru


Milá Veru,
proč si myslíte, že by měl být zvyklý na něco jiného? Já být vámi, tak rozhodně na svůj problém neupozorňuji a nechám tomu volný průběh. Možná se opravdu vidíte mnohem kritičtějšíma očima, než je zdrávo. Myslím, že není žena, která by nějaký problém se svojí postavou neměla.
Nechme se ale překvapit, co vám poradí naše čtenářky.
A držím palce.
Reklama